Bedava 10gb

Wrezzy

Üye
3 Ara 2015
181
0
İzmir
Yasaklı sitelere girmek için yanında 10gb veriyo paketinden net gitmiyo (paketten gidip gitmediğini daha kesin değil ama kullanıyorum belli olcak gidip gitmediği yazarım sonucunu)

Xen0n

Katılımcı Üye
16 Eki 2014
457
0
Istanbul
Yasaklı sitelere girmek için yanında 10gb veriyo paketinden net gitmiyo (paketten gidip gitmediğini daha kesin değil ama kullanıyorum belli olcak gidip gitmediği yazarım sonucunu)

Gider kardeşim 10GB gizli gezinme kotasıdır. O kota bitince uygulama sana ücret talep edecektir

Wrezzy

Üye
3 Ara 2015
181
0
İzmir
Uygulamayı direk açıp kullanmak paketten yiyiyor fakat onunda bi yolu bulunmuş telefondan apn ayarı yapılıp Open VPN ile de config attık mi paketten yemiyor.

rootluandroid

Katılımcı Üye
31 Eki 2015
477
0
Ordaki 10 gb sana verdigi internet degil dostum aylik 10 gb lik internet icin ip ni degistiryor 10 gb den sonra premium a gecmeni isteyecek ay sonu 0 lancak tekrar bi 10 gb verwcek boyle yani

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.