Bedava Ev Tel Arama Sitesi -programi

ecel_0668

Yeni üye
30 Ağu 2007
22
0
benım buldıgım en ıyı programlardan bırıydı
buyrun link
HTML:
http://www.12voip.com/en/download.html

artı++++++++ rep lutfen kullanımı daha sonra yazıcam:D

kullanımı soluyorm arkadaslar programı kurun kurarken sizden sifre ID filan ister rastgele atip gecin ama unutmayın programı kurduktan sonra acin ve orda dialpad var ordan aramak istediginiz numarayı (alan kodu ıle)yazın ve yesil tel simgesine tıklayin eger mikrofon ve hoprlr varsa programi kullanırken hicbir sorun yasamazsınız ++++++ rep ltf
(arkadaslar eger konu onceden acildiysa ozurdilerim)bu arada ben yeniyim cümleten S.A
edit:sezer_bozkir
sebep:flood ban sebebidir ne yazacaksan editleyerek yaz

ecel_0668

Yeni üye
30 Ağu 2007
22
0
arkdaslar optionsdan o deneme suresını uzata bılırsınız ama tam yerini bilmom arastırıp solerım

musty578

Yeni üye
12 Eki 2007
4
0
hojam peki ben kurdum aramada yaptı bu gerçekten bedevamı sonra net faturasının yanında gelmesin yada telfona yazmasın

nessto

Üye
19 Eyl 2007
94
0
evet bende bir cvp bekliyorum çnkü daha öncede internette gezinirken bedava arama programları falan çıkıyordu karşıma bende cesaret edip indirmemiştim daha sorna fatura kabarık gelir diye... sizden teyidini almak istiyorum bu tür programlar gerçekten de bedava konuşma yapmamızı sağlıyor mu???

latino

Yeni üye
28 Eyl 2007
8
0
ya kardesim süresini nasıl uzatcaz onuda söleseydiniz ya çok iyi olurdu ama yinede paylasım için saolun

esraaygul

Üye
18 Ağu 2007
232
0
Paylaşim Için Sağol Ama Bu Konu önceden Açilmişdi Hemde Deneme Sürümü Sağdece 30saniye Kullana Bilirsin

zorolum

Yeni üye
11 Ara 2008
25
0
bir ara bende kullanmıştım yanılmıyosam evet bendekinde ilk görüşme bedavaydı sonra paralı oldu bir diğer programda ise ilk 3 görüşme bedavaydı :D programına göre deişiyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.