Bedava Kurulan Site Ele Geçirme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TearJaKeR

Yeni üye
22 Nis 2012
11
0
arkadaslar elimde tr gg uzantılı bedava acılan bir site war ben bu sitenin admin id si ile pass nasıl bula bilirim yardım edermisiniz ölüm kalım meselesi :diablo:diablo:diablo:diablo

bastama

Üye
1 Eyl 2009
208
4
Dünyada intenete bağlı girilemiyecek host yoktur.Örnek:Nasa,1 ay kadar oluyor nasaya kimliği belirlenemeyen hackerlar saldırdı ve surver larda tam yetkiyi aldı.
Kaynak:Nasa...

Yani demek istiyorum ki belki biz yapamayız ama yapılabilir.İlk Önce Acunetixle bi tara bak açık varmı diye sonra bakılabilir benim fikrim bu..

SickeT

Katılımcı Üye
14 Şub 2012
584
0
EDİT
ilahhide hack'licek isen örn: saftirik.tr.gg bunu web adresini nerden alıyoruz tr.gg'den tr.gg'yi hack'lersen

bütün uzantısı tr.gg olan siteleri hacklersin :)

EmpoRe

Kıdemli Üye
18 Ocak 2012
3,626
8
-29. Galaksi
Bu tür bedava siteleri site sahibine server yedirerek yada küçük bir ihtimal fake yedirerek alabilirsiniz onun haricinde bir yöntemi yok

O tür siteleri hacklemek için tüm host ta olan açığı bulmanız lazım buda oldukça güç

Konu KİLİT.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.