Bedava Otel WiFisi

Uninstall59

Katılımcı Üye
20 May 2016
291
0
Türkiye
Tatilde olduğumdan dolayı bilgisayarımı vurdum sırtıma ve otele yerleştim. Hava sıcak, otelden çıkamıyorum ama canım sıkılıyor, herhangi bir şekilde ağ bağlantısı üzerinden oyalanabileceğim bir şeyler var mıdır bildiğiniz ? Telefonum Gm Discovery Air, rootlu kullanıyorum. WiFi Killer ile biraz eğlendim fakat yetmiyor :RpS_rolleyes:

Not : Özel bilgilere erişmek gibi bir amacım yoktur. Ama şansım varsa kaçırmam :RpS_biggrin:

DoctorBoom

Üye
27 Haz 2016
60
3
Çekilin uzman geldi :D
Şimdi,önce otele bakacaksın paralı hızlı internet var mı diye.
Baktın varsa ağda ip taraması gerçekleştireceksin.
Ip adreslerinin mac adresini bulacaksın ve kendi bilgisayarınla değiştireceksin.
Hızlı internet :trl

Ağa arp spoofing(Man in the middle) yaparak (Şu Zanti dedikleri dandik şey) bilgileri çalmaya çalışabilirsin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.