Bedava para kazanma

Safer

Katılımcı Üye
1 Ocak 2019
424
0
Antalya
Merhaba bu konuma yetkili kişilerin cevap vermesini önemle arz ederim.

Bir borsa sitesine kayıt işlemlerini tamamladıktan sonra telefon ve T.C Kimlik kartınızı onaylatıldığının ardından 15-20 dolar aralığında bir ücret veriyor.

Bir çok kişi bu sistemi denedik ve çekim yaptık. Bu konuyu forumda ( hiç bir kar elde etmeden , referans olmadan) anlatmak istiyorum.
Kurallarda göremedim. Konuyu açabilir miyim ? herhangi bir mahsuru var mı ? .

Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim. İyi geceler

Safer

Katılımcı Üye
1 Ocak 2019
424
0
Antalya
mahsuru var. prensip ve camia kimliğimiz çerçevesinde bu tür konulara izin vermiyoruz. kim dolandırıcı bilemeyiz heleki tc kimlik numarası gibi önemli bir detayı paylaştıracaksa dolayısıyla açılması yasak. iyi forumlar
Çeşitli programlarla T.C kimlik numaralarına ve diğer verilere oldukça ulaşım gayet basit zaten.
T.C Kimli'ği ile bir şey yapılacağını düşünmüyorum.

Bilgi için teşekkür ederim. İyi forumlar dilerim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.