Bedava rapidshare premium account

buzadam34

Üye
5 Tem 2008
239
9
Esenyurt
2emey9w.jpg

2u6hhj4.jpg

Rapidshare den Premium gibi indirmek için alternatiflerimiz

İLK ÖNCE AŞAĞIDAKİ ADRESE GİDİYORUZ

Aynı anda 2-3 Link indirme şansınızda var.
1pypeh.jpg

2crq0wj.jpg

4jmb1y.jpg
Bu sayfada verilen accountlar akşamları güncellenecektir

Lütfen Hesabı zamanı bitmiş günlük limiti bitmiş diye bize şikayette bulunmayın
Biz size çalışır vaziyette sunuyoruz ilginiz için Teşekkürler.

KULLANIM KOŞULLARI HAKKINDA

Burada verilen şifreler anlık şifreler olarak yayınlanır yayınlanmaz burda paylaşımı yapılacak.
Sizin yapmanız gereken sitemizi her gün güncel olarak ziyaret etmeniz.
Verilen premıum accountlar hepsi kontrol edilip verilecektir.

Accountlar belli limitleri vardır günlük 50gb gibi bu Traffic left bölümünde ne kadar kaldığını görüceksiniz
Ve ona göre erken davranıp dosyalarınızı hızlı bir şekilde indiriceksiniz.
Günlük limiti biten accountları buraya gelip şikayet etmiceksiniz ve sabredip bir dahaki paylaşımı bekliceksiniz.
Kesinlikle accountlar başkaları tarafından çalınmıcaktır hepsi kilitli durumdadır.

Bazı accounlar 3 -6 ay olarak verilecek ve bu belirtilecektir bu accountların günlük limiti biterse ertesi güne aynı accountla
Giriş yaparak devam edebilirsiniz. Şunuda unutmayın günlük accountların süresi azdır.

Bu şifreler kendi şifremiz deyildir Çeşitli sitelerden alınıp burda veriliyor kullanımı sadece kullanıcılara aittir.
Bundan sorumlu tutulamaz.

Sizlerden tek istenilen sitemizin ayakta kalması için reklamlara ve diğer reklam siteye üye olmanız Teşekkürler.

Rapidshareden premiumdan dosya daha önce indirmemiş üyelere kısa bir anlatım yapalım.
1: Rapidshare premium giriş yapıoruz, Premium zone"ye tıklayıp.
2: indiriceğimiz dosyaya linkini kopyalayın ve yeni bir sayfaya yapıştırıp enter yapmanız yetior.
3: Eğer Download manger .Orbit . Flasget gibi indirme programları dosyayı indirirken hata verior ise
ayarlarından firefox ve internet explorer entegrasyonunu kaldırıp indirme yapın

Hesaplar

GÜNCELLENECEK EN KISA ZAMAN DA

KULLANAN ARKADAŞLAR BURAYA YAZARSA DİĞER KİŞİLERE DE GERÇEK BİR PAYLAŞIM YAPTIĞIMIZ ÖRNEK OLSUN !! NOT ALINTIDIR

karakral02

Katılımcı Üye
6 Tem 2007
812
0
dönülmez akşamın ufku
ya kusura bakma kardeş ben bişi anlamadım:( acaba bendemı sorun var verdığın link ile resımlı anlatımın arasında bi bağlantı kuramadım verilen accountlar nerde:)

Son düzenleme:

karakral02

Katılımcı Üye
6 Tem 2007
812
0
dönülmez akşamın ufku
siz lolsunuz anlamıyosunuz anlayan anladı
:Ddoğru konuşmanı önerırım bu bırıncı ıkıncısı şu senın anladı dedığın üç harflılermı ben göremıom da:puah:puah:puahunutmadan söleyem lolum ya hele bana bı resımlı anlat uzerını çizerek yazarak bı paylaşım yap sana her nıkını gördüğümde rep vereyım kolaylık olsun onun verdığı linki de vereyım http://hlusoe.info yoksada efendı ol sus

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.