Bedava .shop alan adı kaçırmaa 2019

iLab

Uzman üye
15 Mar 2018
1,305
0
Ankara
Daha önce websitelerle ilgili olmadığımdan pek bilgim yok, Ben şimdi domaini aldım active diyor peki bunu nasıl kullanabilirim? siteyi nasıl aktif hale getirip düzenleyebilirim? yardımcı olursanız sevinirim

Merhabalar,aşağıdaki konum size yardımcı olacaktır.Sadece domain alma kısmını es geçip,name server'leri güncelleme kısmından okumaya başlarsanız hosting alabilirsiniz.

Bkz;https://www.turkhackteam.org/hosting/1838966-dev-detayli-ucretsiz-hosting-ve-domain-almak-bilgi-teknolojileri-kulubu.html

İyi forumlar.

EKA0

Üye
26 Ocak 2019
218
3
ATATÜRKİYE
Hocam kaynak girin? Başka form da sizden önce paylaşım oldu.

Kaynak :D böyle konularda kaynmağa gerek yoktur! Adam bu siteyi kullanıyordur ve böyle bir şey olunca ona bildirim gelmiştir ya da o farketmiştir. Yazı içermeyen konularda ya da başkasından kopya durumu olmadığı sürece kaynak gerekmez. Bunu aşka yerde görmüş olsa bile kendi 2 satır yazı yazpı böyle birşey var demiş. Kaynak gerektirmez

leaks

Katılımcı Üye
29 Eki 2018
864
1
"Expired" diyor, bitmiş kampanya :( 1 tane kapabilseydim ne güzel leaks.shop diye domain'im olurdu :trl

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.