Bedava Steam oyun kodu dlc veren siteler.

Rebii

Üye
7 Eki 2009
120
0
33
5 Dakikaya Her yerde
Herkese merhabalar bildiğim aktif çalışan bütün ücretsiz steam key, dlc ve skin veren siteleri sizler için derledim.

Hemen hemen çoğunuz biliyorsunuzdur belirli günlerde bazı oyunları ücretsiz olarak vermekte. Yapılması gereken tek şey üye olup oyunu satın alıyormuşsunuz gibi sepetinize eklemek ve ücretsiz alışverişinizi tamamlamak. Siteye abone olmak faydanıza olacaktır ücretsiz verdiği oyunlardan hemen haberdar olabilirsiniz.

Free Steam Keys

Bu site de hangi oyunlar hangi site'de ücretsiz verilmekte ve nasıl alabilirsiniz bulabilirsiniz

indiegala

Bu site de yapmanız gereken şey siteye mail adresiniz ile kayıt olup mailinizi onaylamanız ve steam hesabınızı üyeliğinize bağlamanız. Sol tarafta bulunan menü'de ücretsiz oyun olduğunda massive giveaway adlı bir bölüm açılmakta ve direk keyinizi oradan alabilmektesiniz.

getkeys

Siteye mail adresiniz ile üye olup üst menü de bulunan giveaway kısmından anahtar ya da anahtarlarınızı alabilirsiniz.

loottoot

Sitenin ana sayfasında bulunan görevleri yerine getirerek steam anahtarınızı elde edebilirsiniz.

giveaway su

Sadece google chrome'da eklentisiyle çalışan bu site benim favorilerim arasında bu siteye steam hesabınızı bağlayarak login olunuz ve yukarıda bulunan get checker link'ine tıklayarak chrome eklentisini yükleyin aktif olan anahtarlar yeşil olarak görülmekte eklenti ekranından direk hediye sayfasına gidebilir görevleri yaparak anahtarınıza ulaşabilirsiniz. Bu site de ekstradan invite sistem de mevcuttur.

V3WPXV.png

bu da benim ref link'im : http://238924.nagift.ru/keys
refsiz link yukarıda

benim parekende yani ücretsiz olarak topladığım oyunlar derlemesi ve steam hesabım isteyenler inceleyebilir ;

Steam Community :: uslanmazheriF

1GOVNA.png
LO5ZQj.png
rJz6E7.png
7y37A5.png

Saygılarımla, yardımcı olabildiysem ne mutlu.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.