Bedava VPS Server|DDos Atma, Host Barındırma, Oyun Kurma

hasan_012

Uzman üye
7 Ağu 2009
1,050
3
ADANALI
putty fatal error server unexpectedly closed network connection Hatası verıyor Vırtual Console deki User I yapıştırıp enterladıkdan snra

MaskeliHacker

Katılımcı Üye
21 Tem 2014
965
0
Nereye...

Your IP is listed in one or more blacklists.
You can check your IP status here.

It is the user's responsibility to keep his/her IP identity clean.

As so you might need to contact your ISP to help you to remove your IP from any blacklist.

Böyle Diyo Banmı Yedim Acaba S:AD:ASd

*-*Alpagu*-*

Uzman üye
10 Tem 2012
1,866
2
Ankara / Zürih

As so you might need to contact your ISP to help you to remove your IP from any blacklist.

Türk IP'leri yasaklı :) Verdikleri açıklamada ise tüm ücretsiz ürünleri Türklerin bitirdiklerini söylüyorlar :D Zenmate ile girebilirsin Chrome ile, veyada TOR Browser ile. Ozaman sıkıntı çıkmayacaktır.

*-*Alpagu*-*

Uzman üye
10 Tem 2012
1,866
2
Ankara / Zürih
metin2 freebsd için ts3de hem freebsd kuruluyor hemde samp ama samp kurmayı bilmiyorum bide samp galiba centos kuruluyor eğer ts3 açarsan makina rebootlanırsa ts bida açamassın baştan kurmak zorunda kalırsın.

Tsde öyle bi sıkıntı yok :) start scriptini verirsen geri açılıyor :) Yüklediğim her ddos/botnet koruma scriptinden sonra reboot atmak zorunda oluyorum. kapanıyor ama start verince açılıyor. Ekstradan YATQA ayarlarından yaptığım ayarlarda otomatik başlıyor :)

uPALA

Katılımcı Üye
18 Tem 2012
257
1
Teşkilat
Tsde öyle bi sıkıntı yok :) start scriptini verirsen geri açılıyor :) Yüklediğim her ddos/botnet koruma scriptinden sonra reboot atmak zorunda oluyorum. kapanıyor ama start verince açılıyor. Ekstradan YATQA ayarlarından yaptığım ayarlarda otomatik başlıyor :)

reis hani 512 kişilik lisans atıyorlarya o zaman kapandıgı zaman calısmıyo işte :D istersen dene

uPALA

Katılımcı Üye
18 Tem 2012
257
1
Teşkilat

Chrome için zenmate İndir düzelir :D :yaho1

'Marksman

Kadim Üye
8 Ocak 2013
5,400
2
Chrome için zenmate İndir düzelir :D :yaho1

Zenmate işe yaramıyor :) Ts3 eğer içine 512 vs. kisilik olması için lisans attıysanız makine kapandığında çalışmaz :) Kapatmadan önce lisansı silip çalıştırdıktan sonra kapatmanız gerekir açınca da eklerseniz lisansı tekrar atarsınız.

uPALA

Katılımcı Üye
18 Tem 2012
257
1
Teşkilat
Your VPS Service request is submited. Please wait for admin confirmation. 2 haftadır bunu diyo sinirimi bozmaya başladı....

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.