Bedava VPS Server|DDos Atma, Host Barındırma, Oyun Kurma

J3raveHero

Üye
26 Haz 2014
96
0
Denizli
Bu hatayı alıyorum yardım pls çok lağzım bir server bana mc oynicam.

Z2ar13

emwoo

Üye
17 Tem 2013
102
0
Arkadaş VPS geldi fakat abartılacak kadarda iyi değil 10 mb network hızı var dos atmak isteyen arkadaşlar, boşuna almayın

TTnet bile 16 veriyor

J3raveHero

Üye
26 Haz 2014
96
0
Denizli
Ya ben böyle torre almalıyım acaba eğer wep hnt oyun indirilebilecek bir wep sitesi yapmak istiyorum buradan wep host mu almak gerekiyor.Nasıl alıcam bilen arkadaşlar anlata bilirmi?

emwoo

Üye
17 Tem 2013
102
0
Test et istersen :) Benim konudan asıl amacım host olarak kullanma, oyun sunucusu, Teamspeak3 sunucusu olarak kullanılması 2.cil kullanımda ddos var.

Millete ne yalan konu acıyorsun ?
250Mbit bağlantı hızı varmış.. yalanlara bak
Amacın neydi yani 250mbit derken ?
Buyrun.. 10mbit hız olduğunun kanıtı

Oyun, TS3 gibi şeylerde kullanılır fakat dos atmak isteyen arkadaşlara boşa umut veriyorsun.

Z26NpV.jpg

uPALA

Katılımcı Üye
18 Tem 2012
257
1
Teşkilat
Oha geldi lan :d çok sevinçliyim şimdi lannnnnnnn geldi geldiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii lay lay lom

*-*Alpagu*-*

Uzman üye
10 Tem 2012
1,866
2
Ankara / Zürih
Millete ne yalan konu acıyorsun ?
250Mbit bağlantı hızı varmış.. yalanlara bak
Amacın neydi yani 250mbit derken ?
Buyrun.. 10mbit hız olduğunun kanıtı

Oyun, TS3 gibi şeylerde kullanılır fakat dos atmak isteyen arkadaşlara boşa umut veriyorsun.

Z26NpV.jpg
Reis panel yapmayalı 10mbps yazıp 50mbps yaparım. Diyorumki vps'den test et.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.