Bedava Wolfteam hesabı

berk14684

Katılımcı Üye
27 Haz 2016
531
0
Antalya

Merhaba arkadaşlar

İlk önce size neden karşılıksız bir şekilde bu hesabı vericeğimden bahsediceğim.
Bir arkadaşım oyunu bıraktığı için bende ondan hesabı istedim ve sizinle paylaşıyorum.
Size para çekin demiyorum çekmeyinde sadece oynamanız için veriyorum ne yapıcağınız size kalmış.Arkadaşım kayıtlı epostaya giriş yapamadığı için doğal olarak hesabıda satamıyor bu yüzden sizinle paylaşıyorum bende oynayacak olan arsa en azından boşa gitmesin.

Oyunun içinden bir kaç görüntü

[url=http://hizliresim.com/JaEJlq][/URL]

Bu hesap için sadece teşekkür edip öm atmanız yeterli şifreyi size öm yoluyla vericem verdikten sonra konunun altınada konuşmayı resim olarak atarım şimdiden teşekkür ederim

Not:Boş yorumlarınız sizde kalsın

George Krieger

Katılımcı Üye
8 Şub 2022
461
122

Merhaba arkadaşlar

İlk önce size neden karşılıksız bir şekilde bu hesabı vericeğimden bahsediceğim.
Bir arkadaşım oyunu bıraktığı için bende ondan hesabı istedim ve sizinle paylaşıyorum.
Size para çekin demiyorum çekmeyinde sadece oynamanız için veriyorum ne yapıcağınız size kalmış.Arkadaşım kayıtlı epostaya giriş yapamadığı için doğal olarak hesabıda satamıyor bu yüzden sizinle paylaşıyorum bende oynayacak olan arsa en azından boşa gitmesin.

Oyunun içinden bir kaç görüntü

[url=http://hizliresim.com/JaEJlq][/URL]

Bu hesap için sadece teşekkür edip öm atmanız yeterli şifreyi size öm yoluyla vericem verdikten sonra konunun altınada konuşmayı resim olarak atarım şimdiden teşekkür ederim

Not:Boş yorumlarınız sizde kalsın

Hocam zaman yolcususunuz galiba, x sene öncesinden geliyorsunuz… yıl 2 0 2 3 oldu, -24’e dayandı. Çözüm zaman makinası ile x sene öncesine gidiniz(selam söyleyiniz).

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.