Belediye yolumuzu yapmıyor!

Hacking474

Üye
14 Mar 2017
230
0
Merhaba arkadaşlar ben bir durumdan sizlerden bilgi almak istiyorum. belediye başkanı yolumuzu yapmıyor 1-2 seneden fazla oldu hala yolu parke taşı yapmadılar.. bununla ilgili şikayet olarak valiye, iç işleri bakanına, BİMER'E birden çok kez şikayet tek bulundum ama buna rağmen yapmıyorlar. Ben bu durum da ne yapmalıyım?

LI0N

Üye
18 May 2018
246
0
Topluluk oluştur , orasıda senin yaratıcılığına kalmış . toplu şikayetlede olmuyorsa kendiniz aranızda para toplayıp yapın.

YouKnowWho

Kıdemli Üye
9 Haz 2016
3,774
0
7
Haber kanalları ile iletişim kur ve röportaj yapıp yaşadığınız sıkıntılardan bahsedin.
Eminim a partisi bunu görüp duble yol yapmaya başlayacaktır içiniz rahat olsun.:)

AXPA

Kıdemli Üye
13 Ocak 2018
2,340
150
New World
Merhaba Değerli Üyemiz,

Bu gibi durumlarda çevre sakinlerinden imza ile destek isteyin ve topladığınız imzalar ile resmi bir dilekçe yazıp belediyenin yazı işlerine teslim edin. Hafta da bir kontrol edin. Mutlaka bir sonuç alırsınız...

SaygılaR

veysel5664

Üye
30 Eyl 2017
205
0
Yukardaki önerileri yapamıyorsan internet'ten Başbakanlık İletişim Merkezi (BİMER) Başvur mutlaka sonuç alırsın.
İyi Günler

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.