Ben de Aranızdayım. Başlıyoruz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

walkerist

Yeni üye
26 Haz 2019
4
7
🇹🇷

Herkese kolay gelsin. Uzun zamandır forumu farklı hesaplarla takip ediyorum. Ama artık tamamen foruma zaman ayırmaya karar verdim. Bakalım herkese hayırlısı olur ümidiyle tekrar hack derslerine başlayacağım.

🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿

Take it easy everyone. I have been following the forum with different accounts for a long time. But now I decided to devote time to the forum completely. Let's see, I will start hacking lessons again in the hope that it will be good for everyone.

🇨🇳

祝大家好運,我一直在用不同的帳戶關注論壇,但現在我決定把時間花在論壇上,讓我們看看我會重新開始黑客課程,希望你們一切都好。

8 Ağu 2022
87
45
Dünya
🇹🇷

Herkese kolay gelsin. Uzun zamandır forumu farklı hesaplarla takip ediyorum. Ama artık tamamen foruma zaman ayırmaya karar verdim. Bakalım herkese hayırlısı olur ümidiyle tekrar hack derslerine başlayacağım.

🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿

Take it easy everyone. I have been following the forum with different accounts for a long time. But now I decided to devote time to the forum completely. Let's see, I will start hacking lessons again in the hope that it will be good for everyone.

🇨🇳

Hoşgeldin!

Tqrik

Üye
2 May 2022
109
38
Çok gizli
🇹🇷

🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿

🇨🇳

Hoş geldin

walkerist

Yeni üye
26 Haz 2019
4
7
Aramıza hoş geldin dostum.
Teşekkürler.

Hoşgeldin, kalıcı olman dileğiyle.
Teşekkürler, temennim o yönde.

Teşekkürler.

Hoş geldin

THT'de ilerlemen dileği ile...
Teşekkürler.

Hoş geldin

THT'de ilerlemen dileği ile...
Teşekkürler, temennim o yönde fakat zaman göstericek.

Teşekkürler.

Çince ne alak şimdi.
Şöyle sadece latin alfabesi kullanan yabancıların foruma girdiğini sanmıyorum, o yüzden.

Hoşgeldin dostum.
Teşekkürler dostum.

Hosgeldin kardeşim
Hoşbulduk kardeşim.

Hoş geldin kardeşim
Hoşbulduk kardeşim.

JohnWick51

Uzman üye
20 Mar 2022
1,867
770
28
🇹🇷

🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿

🇨🇳

Hos geldin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.