ben geldim beyler enes pampanız :P Meglaber

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

enies

Uzman üye
3 Mar 2012
1,155
0
beyler cezam bitti çok şükür şimdi bundan sonra ceza almamaya gayret edicem

Seriat

Yeni üye
28 Eki 2012
33
0
hoş geldin kaaaarşim :D benim de 5 yıllık hesabım banlandı ama açılmıcak galiba sınırsız ban :D :D yanlış anlaşılmıştım :D ii seninki açılmış :D hoşgeldin kendi nickinle :)

enies

Uzman üye
3 Mar 2012
1,155
0
hoş geldin kaaaarşim :D benim de 5 yıllık hesabım banlandı ama açılmıcak galiba sınırsız ban :D :D yanlış anlaşılmıştım :D ii seninki açılmış :D hoşgeldin kendi nickinle :)

hoş bulduk kardeşm neden banlandın yokssa benim gibi yöneticelre kafamı tuttun :D

Seriat

Yeni üye
28 Eki 2012
33
0
yok kardeş bş ver uzun zaman oldu yazın banlandım :D :D aşırı saçma bi neden , işte dedim ya yanlış anlaşıldım , olsuun hayat devam ediyo ya :D sen de bırak forumu gerek yok ders çalış seneye ygs lys ye gircen :D :D

SH!FT

Uzman üye
20 Haz 2009
1,426
0
Hoş geldin kardeşim.İnsanız hepimiz hata yapabiliriz.Önemli olan bu hatalarımızdan ders çıkarmamızdır. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.