Ben geldim..

murd0c

Yeni üye
17 Kas 2010
24
0
Merhaba abilerim ablalarım Hepinizi yürekten selamlıyorum Kendimi tanıtayım ;

Adım: Barış
Soyadım: Lazım deil :D
Yaşım: 18
Memleket: Bursa
Yaşadığım yer: Bursa/osmangazi
Msn Yasak ! // CreMieu-X'
Biyografi: 1993 Yılında Zübeyde hanımda doğdu. Babası memur emeklisi Emekli komser 2000/2001 sezonu 1. sınıfa başladı. ilk 6 sınıfı son derece başarıyla bitirdi.Sonra mecburi yurda alındı ve 7.sınıfta yaşadığı birtakım sorunlar yüzünden dersleri kötüleşti 8.sınıfta okula gitmedi ama sadece sınavlara girerek hiçç kitap açmadan sınıfı geçti.Lisede süleyman çelebi lisesine başladı. 10 gün okula gitti ve Gene o kötü günler gelmişti başına onca şey gelmiştiki onu intihara bile ***ürmüştü ama şanslıydıki ölmemiş ve yaşıyordu. 2 sene kitap açmadıktan sonra aklı başına geldi.Ve şimdi süleyman celebide 1. sınıfı bu sene bitirdi lise2 ve sayısal okucak inşallah ilerde Bilgisayar mühendisti olucak ve ailesine ve Yuvasına bakıcak tabi yuva kurmuşsa..

İşte böle abilerim ablalarım Saygılarımla hayırlı günler diliyorum Aranızda banada yer verdiğiniz için teşekkür ederim..

Moderatör tarafında düzenlendi:

murd0c

Yeni üye
17 Kas 2010
24
0
Öncelikler sayfa adminlerinden sonrada hepinizden özürdilerim..kuralları okumadan ilk mesajımı açtım msn vermenin yasak olduğunu bilmiyordum tekrar tekrar özürdilerim..

murd0c

Yeni üye
17 Kas 2010
24
0
Hmm anladım isim soy isim ne kardeşim..Birbirimize yardımcı oluruz hack konusunda..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.