Ben kimim?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mr.durden

Yeni üye
22 Eyl 2022
13
3
Paper Street Soap Company
İsim hiç bir zaman benim için önemli olmamıştır o yüzden bir kaç şeyden bahsetsem yeter.
-Bana kötülük yapılmadıkça kimseye zararım olmaz, eğer herhangi bir hack işlemi yaparsam (hesap hackleme,bilgileri çalma vs.) bilinki geçerli sebeplerim her zaman vardır.
-Genel olarak nihilist bir insanım her şeyi dalgaya alırım ama bu tür yerlerde gerekirse ciddi olurum.
Şimdiden umarım hepinizle iyi anlaşırım. Zaman ayırıp okuduğunuz için teşekkürler. Gününüz güzel geçsin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.