ben öldüğüm zaman domain ve hostinglerim

delibalta05

Yeni üye
11 Eyl 2012
8
0
ben öldüğüm zaman domain ve hostinglerimin birisinin üzerine geçmesini istiyorum bunu nasıl yapabiliim resmi nereye dilekce yazabilirim

ama o kişi bunu ben ölene kadar bilmicek

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
4
390
Ankara
ben öldüğüm zaman domain ve hostinglerimin birisinin üzerine geçmesini istiyorum bunu nasıl yapabiliim resmi nereye dilekce yazabilirim

ama o kişi bunu ben ölene kadar bilmicek

Üstad sabah sabah bir kahve iç yahu...

Ama ciddi cevap istersen, sana ait domain ve siteler sana ait varlıklardır. Asıl mirasçılarının kanunen zaruri hakkı olan paylarını almalarına engel olmadığı sürece, canının istediğine verirsin. Yaz bir vasiyetname, imzala, noterden de onaylat.

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
4
390
Ankara
bunda gülünecek bir şey yok ben gayet çok ciddiyim hakkımdaki gizli bilgileri ftp ye attım ben öldükten sonra öğrensinler zaten hastayım

Çok gizli bilgiye erişimi olan adamın vasiyetnamenin ne olduğu konusunda yuvarlak hesap da olsa bilgisi olurdu. Hem de bu tip bir konu için bir alay heçkıra değil, gider adam gibi avukata başvururdu..

Yaw he he...

delibalta05

Yeni üye
11 Eyl 2012
8
0
Çok gizli bilgiye erişimi olan adamın vasiyetnamenin ne olduğu konusunda yuvarlak hesap da olsa bilgisi olurdu. Hem de bu tip bir konu için bir alay heçkıra değil, gider adam gibi avukata başvururdu..

Yaw he he...

o senin şahsi düşüncen kimseyi inandırmak gibi bi zorunluluğum yok avukuta verecek paramda yok zaten

LimitlessT

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
718
0
geliyorsun?
Kardeşim eğer gerçekten hastaysan öncelikle allah şifa versin.
Ama şunu söyleyeyim, gizli bilgini FTP atarsan bulamazlar.Zaten gören kişi hosting'in ne olduğunu bile bilmeyecek.Kullanıp o gizli bilgiyi açmayı saymıyorum bile.Eğer verecek birşeyin varsa kağıda yaz.
Allah şifa versin tekrardan.

Leopic

Yaşayan Forum Efsanesi
26 Şub 2016
9,948
10
Dostum durumun dedigin gibi ciddiyse umarım ALLAH yardımcın olur. Ozaman bir kağıda tüm hosting bilgilerini hangi hosting firmasından olduguna dair üyeligini not defterine yaz. sonra onu yazıcı ile çıkar. avukata vericek paran yoksa ailenden birine ver abin kardeşin ablan vs. dedigin gibi sana birşey olursa kime vericegini o kağıdı verdigin kişiye söylersin verir.

srhtgvn

Uzman üye
5 Ocak 2016
1,158
0
16
Noterden vekalet verebilirsin. Örneğin ben öldükten sonra üzerime bulunan hosting ve domainleri Ahmet'in vb almasını İstiyorum diyerek noterden vekalet çıkartabilirsin sen öldükten sonra bu kişi istediği gibi üzerinde işlem yapabilir

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.