Ben system

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Consolereadline

Yeni üye
13 Şub 2016
22
0
System
Merhaba...
En son 15.07.2016 da girmişim vay be..
Çok değişmiş buralar :)

Ben System, Her türlü programlama dilinde, her türlü işletim sisteminde yardımcı olabilecek birisiyim mesaj atmanız yeterli :)
3 yıl sonra geldim ve bu konuyu tanışma amaçlı açıyorum.
Rütbemin hala düşük olmasının sebebi yaklaşık 11 yaşımdan beri gözlemleme yapıp, kendimi eğitip hiçbir şekilde atağa geçmememden kaynaklanıyor.
Zamanla herkesle tanışacağız zaten. Yardıma ihtiyacı olan arkadaşlar bu konuya yanıt verebilir. Elbette benim de yardıma ihtiyaç duyacağım durumlar olacaktır.
Umarım iyisinizdir, esen kalın. Kısa sürede görüşeceğiz.
Siz bana çok şey kattınız, sıra bende..

7BBrZN.png

boldof

Kıdemli Üye
12 Nis 2014
2,190
1
-
Aramıza Tekrardan Hoşgeldiniz,

Kurallarımızı ve misyonlarımızı okumayı unutmayın.
İyi Forumlar :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.