Ben ve çalışmam burdayız :) ( KaraLeke19)

-KaraLeke-

Uzman üye
24 Haz 2012
1,200
0
I Don't Know
Biraz ara biraz çalışma gidiyorum.. Beğenileceğini umuyorum. Yorumlarınızı bekliyorum..

10452660.jpg

kimix

Katılımcı Üye
19 Ocak 2013
317
0
güzel olmuş arka plan hazırmı oluyor üsütne yazıorsunuz ya da arka planı başka resimlerden bulup birleştiriyormusnuz?

mertyacan

Katılımcı Üye
5 Eki 2012
863
0
TurkHackTeam
Süpr olmuş ya :O :O Valla bayıldım. Valla sen bu işe devam etmezsen darılırım. Bende artık resim felan yapamıyorum. Bende o yetenek yok,galiba. :/
----
son cümlemi unutun. se-zer grafikerimin konusunu okuyunca birden fikrim değişti. Karaleke kardeşim,bana ders verebilir misin?

Son düzenleme:

-KaraLeke-

Uzman üye
24 Haz 2012
1,200
0
I Don't Know
Ankayı kendim çizmedim. Ama asıl resimde çalışmamda gördüğün gibi değil. Kesim düzenleme efektler bana ait.

Süpr olmuş ya :O :O Valla bayıldım. Valla sen bu işe devam etmezsen darılırım. Bende artık resim felan yapamıyorum. Bende o yetenek yok,galiba. :/
----
son cümlemi unutun. se-zer grafikerimin konusunu okuyunca birden fikrim değişti. Karaleke kardeşim,bana ders verebilir misin?

Kardeşim yardım etmek isterim ama okuldan dolayı çok fazla pc ye giremiyorum. Zaten o yüzden çalışmalara ara vermiştim. Ara ara buralarda oluyorum. Takıldığın yerlerde vakit bulabilirsem yardım etmeye çalışırım :)

Se-ZeR

Emektar
12 Tem 2008
10,796
117
Antalya
Figürler güzel olmuş, yazı biraz fazla cafcaflı kaçmış sadece ve auroralarla süslenseymiş daha bir ambiyansla uyumlu olurmuş :)

OzgurBasar

Katılımcı Üye
13 Ağu 2012
674
0
34
MegolamanIst
ellerinize sağlık güzel bir çalışma olmuş,

görüşümce; imagelerin birbirime uyumu gerçekten çok güzel. hatasız bir grafik olmuş. fakat THT yazısındaki efeck çok aşırı kaçmış. Renklendirme daha sade tutulsaymış çok iyi olurmuş. Ellerinize sağlık çok beğendim. başarılarınızın devamını dilerim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.