bende bulunan hack programları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
24 Eki 2012
78
0
Bende bir sürü hack programları var arkadaşlar.Şimdi sayacağım programlarda hangisinin en çok etki gösterdiğini bana söylerseniz sevinirim.

Antirus 3.0
Antivenom
Gavursavar
LG fetih 5
Cyber bitiriCi
darcometv5.2
Pc infazz v4.1
By Baro

teşekkür ederim yorum atacak olan arkadaşlarıma...

CyberSays

Yeni üye
20 Eyl 2012
45
0
Arkadaşım içinden Güçlülerden Pc infaz var mesala ama bence spynet veya daha farklı ceşili pc hack proglarıyla ugras spynetı temız lınk atarım sana no ıp decountu da al dns ende de bı port aç tmm sonra server yaparsın ardından sana lınk atarım serverı fakekeye gomup sıtelere atar kurban sayını çoğlatırısın bu arada pc infazda hiçbşi değil bana göre :D

24 Eki 2012
78
0
kardeşim bu kadar bilgiyi forumumuzdan 3 ayda toplayabildim en etkili programları seçmeye çalışıyorum mesela antirusla bir pkk sitesini 1 ay kadar kullanılmaz hale getirdim Seraser kardeşim bilgisayar ve site hack

24 Eki 2012
78
0
hepinize ayrı ayrı teşekür ederim Seraser kardeşim Actuanix i deneyen arkadaşlarım pek beğenmediğini söylüyor ama ben yinede bi deneyeceğim güzel bir programsa onuda arşivime eklerim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.