Bende Sizler gibi olmak istiyorum !

zHACKERVENOMz

Yeni üye
11 Ara 2015
31
0
Turan
Beyler benim 13 yaşımdan beridir bu işlere ilgim vardır.Ama nereden başlayacağıma dair bir bilgim yok.Bilgisayar mühendisi olmak istiyorum.Bu meslek için neleri öğrenmem gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim

cokomayi

Üye
8 Eyl 2016
140
0
Zonguldak
Ama ilk önce ne yapmak istediğini söylersen yardımcı olabilir. Bende sizin gibi olmak istiyorum diye bir şey yok. Burada hepimiz birbirmize destek oluyor ve biz öyle büyüyoruz. Sende site hacklemek mi yoksa birilerinin bilgisayarına mı sızmak istiyorsun bize bunları açar mısın?

Son düzenleme:

cokomayi

Üye
8 Eyl 2016
140
0
Zonguldak
Senin yasin cok kucuk be kardesim en az 15 yasina gelmen lazim

Adam 13 yaşımdan beridir diyor. Nereden çıkardınız 13 yaşında olduğunu siz nasıl anlıyorsunuz anlamıyorum ya. Yardım istiyorsa yardım et boş yorum yapma kardeşim. Öğrenmenin yaşı mı olur. Hack de 15 yaşını doldurmayan yapamaz diye bir şey mi var. 1 yaşında bile olsa yardım istiyorsa edebildiğimiz kadar ederiz.

Yazılımcılık falan öğrenmek istiyorum

Visual Basic ile falan başlayabilirsin program falan yazarsın. Windows mu kullanıyorsun o zaman başla derim c++ dillerini öğren sonra web tabanlı uygulamara geçersin.

Son düzenleme:

zHACKERVENOMz

Yeni üye
11 Ara 2015
31
0
Turan
Adam 13 yaşımdan beridir diyor. Nereden çıkardınız 13 yaşında olduğunu siz nasıl anlıyorsunuz anlamıyorum ya. Yardım istiyorsa yardım et boş yorum yapma kardeşim. Öğrenmenin yaşı mı olur. Hack de 15 yaşını doldurmayan yapamaz diye bir şey mi var. 1 yaşında bile olsa yardım istiyorsa edebildiğimiz kadar ederiz.

Visual Basic ile falan başlayabilirsin program falan yazarsın. Windows mu kullanıyorsun o zaman başla derim c++ dillerini öğren sonra web tabanlı uygulamara geçersin.

yardımın için teşekkür ederim bide windows mu kullanmalıyım linux mü ?

cokomayi

Üye
8 Eyl 2016
140
0
Zonguldak
yardımın için teşekkür ederim bide windows mu kullanmalıyım linux mü ?

Kesinlikle ilk başta Windows kullanmalısın. Senin için daha kolay olacaktır ve daha rahat olacaktır. Çünkü sen daha yeni olduğun için Linux'de de aynı şeyleri yapmaya çalışacaksın ama bu eziyete dönüşür senin için o yüzden Windows devam et. Daha sonra linux.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.