-Benden yine sade bir Duvarkağıdı.

satuk

Üye
16 Tem 2009
135
0
Lüleburgaz
Yorumlarınızı bekliyorum :)
9rt5w.jpg

Düz Link: https://tik.lat/nGXxe

Son düzenleme:

ant07alya

Katılımcı Üye
29 Ocak 2012
918
0
kardeşim güzel çalışmalar yapıyorsun basarılarının dewamını dilerim...

cusyx

Katılımcı Üye
28 Kas 2009
801
0
BaşkenT Semalarından ;)
sade çalışmalar yapıyorsun .bende genelde sade renkler vs. kullanırım .

bu çalışma için şöyle bi "öneri" vereyim . güzel olmuş ona denecek bişey yok ..

* Türkhackteam dan sonra aralara birer tire "-" koysaydın ve o yazıyo 35-40 derece sola yatırsaydın ve kapalı gri olsaydı rengi .. ve ay yıldıza biraz glow efeckti verip te ay yılıdızın etrafındaki turk hack team yazılarını kırmızının tonlarına bürüseydin kusursuz diyebilirdim .. :) ama böyle de güzel ..

Yalnız dediklerimi uygulayabilirsen bir de öyle görmek isterim çalışmanı ..

satuk

Üye
16 Tem 2009
135
0
Lüleburgaz
Herkese yorumlar için çok teşekkür ediyorum :)
sade çalışmalar yapıyorsun .bende genelde sade renkler vs. kullanırım .

bu çalışma için şöyle bi "öneri" vereyim . güzel olmuş ona denecek bişey yok ..

* Türkhackteam dan sonra aralara birer tire "-" koysaydın ve o yazıyo 35-40 derece sola yatırsaydın ve kapalı gri olsaydı rengi .. ve ay yıldıza biraz glow efeckti verip te ay yılıdızın etrafındaki turk hack team yazılarını kırmızının tonlarına bürüseydin kusursuz diyebilirdim .. :) ama böyle de güzel ..

Yalnız dediklerimi uygulayabilirsen bir de öyle görmek isterim çalışmanı ..
cusyx kardeşim inan yapmak isterdim ama .psd yi kaydetmedim şimdi tekrardan yapmak içinde uğraşmak istemiyorum belki başka bir zaman :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.