Benim bir hayalim var..!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SeeXeeC

Üye
22 Ağu 2009
54
0
LOCAL SERVİCE
Herkeze iyi günler arkadaşlar kolay gelsin..

Öncelikle aranızda bulunmaktan çok memnunum.. Yaşım 22 ve 5. sınıftan beri bir hacker düzeyinde bilgi sahibi olma hayalim var bunun için 3 bilgisayar harcadım çoğu şeyim hacklendi önemli şeylerimi kaybettim yardım edicez dediler bilgisayarımı ele geçirdiler anlıcağınız zorlu bir yoldan buralara kadar geldim ve sizin ailenizden biri oldum.. Evet hala acemiyim sizden bir isteğim bana bu işi inceliğiyle öğreticek bir arkadaş arıyorum.. Sürekli konuları okuyorum kayıt altına alıyorum tekrar tekrar okuyorum ama hacker diline sahip olamadığım için anlamıyorum öncelikle bana 'HACKER DİLİ' lazım bunun farkındayım ama yardım eden olmayınca tek başıma zorlanıyorum.. SİZDEN AZ BİRAZ YARDIM BEKLİYORUM DESTEKLERİNİZİ ESİRGEMEZSENİZ SEVİNİRİM.. :(

SeeXeeC

Üye
22 Ağu 2009
54
0
LOCAL SERVİCE
Teşekkürler şu anda D:/ dosyam video dersleriyle dolu zaten :) bunlar eksikti iyi oldu.. birde keylogeri dosya içine nasıl ekliyoruz bilgilendirirseniz sevinirim.. Elimde ardamax var ve resimleyip karşı tarafa yollamak istiyorum..

NightWolf

Emektar
27 Ara 2005
722
11
about:home
Öncelikle hoşgeldin ....

internette ve forumda birçok döküman ve video var sadece tek bir açık üzerine yoğunlaşma mümkün oldukca pekçok yöntem öğrenmeye çalış sql shell exploit vs. vs. Mesela CeSaReT45 arkadaşımız joomla hacki vermiş şuan en çok o yaygın ama sadece şifreyi bulup siteyi hackleme sitenin serverına gir nasıl yapcam diyeceksin; önce panelden php kodunu açacaksın sonra shelli upload edip servera gireceksin vs. vs. yani ne kadar çok yöntem bilirsen senin için o kadar kar olacak

Herşeyi zamanla öğreneceksin bianda olmaz bikere denersin olmaz 2,3,4... ama sonunda başaracaksın sen yeterki denemekten vazgeçme herkez bi çaba harcayarak biyerlere geliyor ...

GravityForce

Kıdemli Üye
14 Ağu 2012
4,790
5
28

internette ve forumda birçok döküman ve video var sadece tek bir açık üzerine yoğunlaşma mümkün oldukca pekçok yöntem öğrenmeye çalış sql shell exploit vs. vs. Mesela CeSaReT45 arkadaşımız joomla hacki vermiş şuan en çok o yaygın ama sadece şifreyi bulup siteyi hackleme sitenin serverına gir nasıl yapcam diyeceksin; önce panelden php kodunu açacaksın sonra shelli upload edip servera gireceksin vs. vs. yani ne kadar çok yöntem bilirsen senin için o kadar kar olacak

Herşeyi zamanla öğreneceksin bianda olmaz bikere denersin olmaz 2,3,4... ama sonunda başaracaksın sen yeterki denemekten vazgeçme herkez bi çaba harcayarak biyerlere geliyor ...

Kesinlikle haklıdır. Mesela kendine ücretsiz bir domain al oraya farklı farklı web tabanlı uygulamalar kur. Onlara shell at shellden neler yapabileceğini öğren sonra diğer sitelere geçersin :)

SeeXeeC

Üye
22 Ağu 2009
54
0
LOCAL SERVİCE
Hepinizin ilgisine teşekkürler.. şu anda Cesaret45 arkadaşımızın vermiş olduğu videoları izliyorum onlardan yola çıkarak birşeyler deniyorum.. İndex nasıl yapıcam ? Henüz shell'den ve domain'den anlamıyorum onuda araştırayım o zaman yapıcam inşallah..

Tabancam

Yeni üye
22 Nis 2012
29
0
CeSaReT45 ÇOK SAOL Tugerenalim saol SENİ EN İÇTEN KUTLUYORUM BU ARADA Konuyu AÇAN KARDEŞ :) SANADA AYRI SAOL BANADA FAYDASI OLDU :) SİZLER SEVİLİYORSNUZ :) :yo:yo:yo:yo:yo

kraldiamont1

Katılımcı Üye
26 Eki 2012
742
0
Mars
Aramıza Hos Geldin Kardes Bende 1-1.5 ay önce forumda takılmaya baslatım ve suanda joomlayı ögrendim + keylogger falan nasıl yapılır adama nasıl yedirilir falan diger arkadasların dedigi gibi biraz forumu arastır herseyi bulursun zaten

SeeXeeC

Üye
22 Ağu 2009
54
0
LOCAL SERVİCE
Binder ile yapabiliceğim söylendi ama ben yapamadım videolu anlatım falan var mı ? Adramax keylogger var elimde hangi dosyasını neyin içine nasıl yerleştiricem onu bir türlü bulamadım..

SeeXeeC

Üye
22 Ağu 2009
54
0
LOCAL SERVİCE
İndex yapıcak bir bilgim yok joomla yapsam siteye koyucak bir indexim yok şu anda onu araştırıyorum.. Fakat herkez olup bitişini gösteriyor yapılışını kimse yazmıyor..

BloodWindTR

Uzman üye
29 Eyl 2012
1,470
4
kardeşim aramıza hoşgeldin.Bizde seni aramızda görmekten memnunuz.Hack dili ve ddos içeren eğitim paketlerinden başlayabilirsin istersen.Nerden bulacağım diyorsan forumumuzda 1 den fazla eğitim paketi var.Kalıcı olman dileğiyle.İyi forumlar

SeeXeeC

Üye
22 Ağu 2009
54
0
LOCAL SERVİCE
kardeşim aramıza hoşgeldin.Bizde seni aramızda görmekten memnunuz.Hack dili ve ddos içeren eğitim paketlerinden başlayabilirsin istersen.Nerden bulacağım diyorsan forumumuzda 1 den fazla eğitim paketi var.Kalıcı olman dileğiyle.İyi forumlar
Teşekkürler inşallah istediğim bütün bilgileri sizler sayesinde edinicem..

BloodWindTR

Uzman üye
29 Eyl 2012
1,470
4
:) inşallah kardeşim her zaman kendi adıma yardımcı olmaya çalışıcağım.İyi forumlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.