Benim Fıkralarım!!!!

TüRkOr*

Yeni üye
14 Ağu 2008
25
0
Tatil bitti
Bir işadamı, oldukça yoğun ve yorucu geçen bir seneden sonra tatile çıkmaya karar verir. Eşi de kendisi gibi meşgul olduğu için birlikte tatil yapacakları bir dönem ayarlamak zor olur. İspanya kıyılarında bir otel bulur ve bulduğu ilk uçakla oraya gider. Otele yerleşirken bir aylık bir rezervasyon yaptırır. Bir hafta kadar güzelce tatil yaptıktan sonra, bir akşam yemeğinde garson kendisine bir mektup iletir. Mektubu okuyan işadamı, tatilini geçirdiği otelin yöneticisinin yanına gider. "Ne yazık ki tatil sona erdi..." Yönetici şaşırır ve üzülür. "Ama beyefendi, bir aylık rezervasyon yaptırmıştınız, ne oldu böyle aniden?" İşadamı çaresiz bakışlarla cevap verir: "Evet bir ay kalacağım, ama tatil bitti. Karım işinden izin almayı başarmış ve iki gün sonra burada olacakmış

yesil.gif
Reklam yapma [#4655]

Genç ve güzel sekreter son günlerde iyice açık saçık giyinmeye başlamış. Özellikle yürüdüğü zaman ortaya çıkan görüntü genç patronun aklını çelecek duruma gelmiş. Bir gün yine bu ortam oluşunca kapıyı kilitlemiş ve sekretere karşısındaki koltuğa oturmasını söylemiş.
Sekreter koltuğa bir oturmuş'ki, genç patronun gözleri yuvasından oynamiş. Sekreterin dizlerinin üzerine elini koyarak sormuş;
- ''Bu satılık'mı?''.
Sekreter bir tokat indirmiş ve buz gibi öfke dolu bir sesle;
- ''Elbette, hayır siz beni ne sanıyorsunuz?''.
Patron hiç istifini bozmamış;
- ''Eğer satmayı düşünmüyorsan reklamını'da yapma''

Akolik

Alkoliğin biri gece rüyasında ak sakallı bir dede görür. O dede :
-Dile benden ne dilersen, der. Adam da :
-Git işine, der. Ak sakallı dede tekrarlar :
-Dile benden ne dilersen.
Adam yine tınlamaz. Ak sakallı dede :
-Bak son kez soruyorum dile benden ne dilersen, der. Adam :
-İşediğim zaman viski akmasını istiyorum, der.
Ertesi gün adam tuvalete girdiğinde viski olarak işediğini görür. Akşam eve gidince karısına 2 bardak getirmesini ve bu akşam viski içeceklerini söyler. Velhasıl içerler. Ertesi gün yine aynı şekilde viskilerini içerler. 3.gün adam karısına 1 bardak getirmesini ve viski içeceğini söyler. Karısı:
-Neden 1 bardak istedin, der. Adam :
-Bu akşam sen şişeden takılacaksın, der.

cano79

Katılımcı Üye
22 Tem 2008
854
1
Ankara
Akolik

Alkoliğin biri gece rüyasında ak sakallı bir dede görür. O dede :
-Dile benden ne dilersen, der. Adam da :
-Git işine, der. Ak sakallı dede tekrarlar :
-Dile benden ne dilersen.
Adam yine tınlamaz. Ak sakallı dede :
-Bak son kez soruyorum dile benden ne dilersen, der. Adam :
-İşediğim zaman viski akmasını istiyorum, der.
Ertesi gün adam tuvalete girdiğinde viski olarak işediğini görür. Akşam eve gidince karısına 2 bardak getirmesini ve bu akşam viski içeceklerini söyler. Velhasıl içerler. Ertesi gün yine aynı şekilde viskilerini içerler. 3.gün adam karısına 1 bardak getirmesini ve viski içeceğini söyler. Karısı:
-Neden 1 bardak istedin, der. Adam :
-Bu akşam sen şişeden takılacaksın, der.

çok güzeldi ellerine sağlık

redmad

Katılımcı Üye
16 Ağu 2008
416
8
Cehennem
hristiyan çocuk bisiklet ister annesi git İsa dan iste der. çocuk kilisede İsa ya yalvarır yalvarır bisiklet yok. hergun gider ama yok.çocuk yine gider kiliseye kimse yokken meryem ana heykelini alır kaçar eve. sonra mektuba başlar İsa anan elimde bisikleti getir :D:D:D:D:D:D

boş gülme hani benim repim :D:D:D:D

by_kurshun

Katılımcı Üye
29 Tem 2008
691
1
hristiyan çocuk bisiklet ister annesi git İsa dan iste der. çocuk kilisede İsa ya yalvarır yalvarır bisiklet yok. hergun gider ama yok.çocuk yine gider kiliseye kimse yokken meryem ana heykelini alır kaçar eve. sonra mektuba başlar İsa anan elimde bisikleti getir :D:D:D:D:D:D

boş gülme hani benim repim :D:D:D:D

verdim + rapını güzel fıkra:D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.