Benim icadım : Bio-information

nemesis112

Üye
9 Eki 2012
58
0
çanakkale
Ben uzun zamandır bilinçaltı ve psikolojiyle ilgileniyorum ve bilinç altı telkinlerine dayanarak yeni bir şey buldum :
Hani öğretmenler "kafanızı açıp da içine bilgi koyamayız" derler ya işte bio- information olayı kafanızın içine bilgi koyma olayıdır. Yani bilinçaltımızda 5 duyu organımızla hissettiğimiz her şeyin bir frekansal şifresi vardır. Bu şifreleri sübliminal mesaj olarak bir şarkıya yada müziğe aktarıp biz uyurken yani bilinçaltımızın en açık olduğu zaman dinlersek o bilgiyi unutmayacağımız bir şekilde öğrenmiş oluruz.

WhisPer*

Uzman üye
20 Nis 2013
1,881
1
Balıkesir
dostum bu yeni bir şey değil ki :) bende bir filmde izlemiştim. uyurken tv den gelen yabancı kelimeleri adam sabah kalktıgında hatırlıyor. su gibi biliyor

DeimoS 18

Kıdemli Üye
15 Nis 2007
3,088
3
Bursa
Biz bunu ezberlemesi çok zor derslerde yapıyoruz finallerden önce yazıları sesli kaydedip gece kulaklık takıp yatıyoruz hepsi aklımızda kalıyor yani bu senin buluşun değil :D

IIKeSeRII

Katılımcı Üye
14 Eki 2012
340
0
Ben uzun zamandır bilinçaltı ve psikolojiyle ilgileniyorum ve bilinç altı telkinlerine dayanarak yeni bir şey buldum :
Hani öğretmenler "kafanızı açıp da içine bilgi koyamayız" derler ya işte bio- information olayı kafanızın içine bilgi koyma olayıdır. Yani bilinçaltımızda 5 duyu organımızla hissettiğimiz her şeyin bir frekansal şifresi vardır. Bu şifreleri sübliminal mesaj olarak bir şarkıya yada müziğe aktarıp biz uyurken yani bilinçaltımızın en açık olduğu zaman dinlersek o bilgiyi unutmayacağımız bir şekilde öğrenmiş oluruz.
Daha önce zaten vardı. Sende gelmişsin burada bize benim icadım diyosun. :D:D

DEATH OF WAR

Katılımcı Üye
23 May 2013
509
1
system32.exe
Subliminal mesaj veya bilinçaltı mesaj, başka bir objenin içine gömülü olan bir işaret ya da mesajdır ve normal insan algısı limitlerinin altında kalmak, o anda fark edilmemek üzere tasarlanmıştır. Subliminal mesajlar insanın bilinçli dikkati tarafından fark edilemezler, ancak bu mesajların insanın bilinçaltını etkiledikleri ileri sürülmektedir. Subliminal teknikler reklamcılık ve propaganda alanlarında sıklıkla kullanılmaktadır. Dizilerde veya filmlerde karakterlerin içtiği içecek markaları, kıyafetleri subliminal mesaj örneklerindendir. Bu tekniklerin amaçları, etkisi, kullanım sıklığı ve rekabet gibi konularda ahlaka uygunluğu konuları tartışmalıdır. Marka ve ürünlerin pazarlamasından toplumun ilgi , ihtiyaç ve algısını değiştirmeye kadar birçok konuda kullanılmaktadır. Bir kişiyi kurumu ya da ürünü kötü göstermek için o şey ile kötü olan bir nesnenin aynı temada işlenmesi subliminal mesajın en yaygın kullanılma şeklidir. Şu ana kadar yapılan çalışmalar neticesinde en bilinçli ve defansif kişiler bile bu mesajları ilk bakışta %100 olarak çözememektedir. Bu da toplumlarımızı yönlendirmeli reklamlara karşı savunmasız bırakmaktadır.

nemesis112

Üye
9 Eki 2012
58
0
çanakkale
Beyler sorununuzu anladım ama şu anda bilinçaltının bütün şifrelemeleri çözülmedi evet frekan ses kaydı falan biliyosunuz ama mesela ben koklayarak öğrenmekten falan bahsediyorum. daha önce vardı diyenler siz hiç müzikle tedavi edilen bi deli gördünüzmü. ben doğrudan bilinçaltına etki etmekten söz ediyorum siz 10 yıldır vardı diyosunuz ozaman hiç deli kalmazdı günümüzde.

eksikeksik

Kıdemli Üye
5 Ağu 2012
2,618
0
He watching
Beyler Bu Doğru bir konu .
Örneğin ben yüksek ağırlıklı Görsel Zeka Türüyüm.
Görsel Derken Gördüğüm Sayıları Unuturum Mesela :
fatih unutabilirim fakat şunu asla unutmam f1@2t34ih5

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.