Berken Format Dev BETA V1.0

plasher12345

Yeni üye
16 Eki 2014
7
0
Arkadaşlar Bugün Sizlere Berken Format Dev BETA V1.0'ı Tanıtacağım. :yaho1
Formattan Sonra Bu Programı Açarak İstediğiniz Programı Kurun. :RpS_cool:
Bu Sürüm Beta Olduğu İçin Grafikler ve Özellikler İyi Değil.
Beğenilirse Hem Gelişecek Hemde Daha Fazla Program Olacak.
Jotti ve Virüstotal dosya boyutu 300'ü geçtiği için tarayamadı.
Bana Virüs Sitesi Önerirseniz O siteden Tararım. :RpS_thumbsup:

Programın Arayüzü
MlG5X9.png

Sayfa 2 İlgi gelirse gelecek
q2k13q.png

VE SONUNDA
İNDİRME LİNKİ :RpS_lol: : BERKEN FORMAT DEV BETA İNDİR (MEDIAFIRE)

OV3RNIGHT'

Üye
17 Eki 2013
161
0
Tekirdağ
Kardeşim güzel , iyi fakat 300 MB çok büyük bir boyut ...
Ayrıca VB6 'da mı kodladın biraz bilgilendirirsen sevinirim .
Bana Sorarsan Eğer Bu Program Kodladığın Programlar Arasında İlk 5 'in İçerisindeyse Güzel olmuş .
Bir Kaç Önerim Var. Ayrıca Grafikler , Kodlar vs. Geliştirmek İstersen Bana Ulaş ...
Ha Bu Arada Emek Vermişsin +1 Teşekkür ...

miccow3358

Üye
3 Şub 2012
121
0
İyi düşünmüşsün, Aslında işlev olarak pekçok kişinin ihtiyacını görecek bir program.
İllaki birilerinin beğenmesini bekleme, sen beğeniyorsan geliştirmeye devam et. :RpS_wink:

Bir tavsiye bırakayım, Programların Güncel sürümlerini Kontrol Ettirmeyi dene. bu özelliği eklemeyi unutma. :RpS_wink:

meltar95

Uzman üye
27 Eyl 2011
1,645
1
C:\windows
Grafik kötü açıkçası biraz daha geliştir ayrıca daha fazla aynı işlevi gören ama farklı programlar ekle başarılar

'Marksman

Kadim Üye
8 Ocak 2013
5,400
2
Bence daha fazla program eklemesi iyi olmaz çünkü dosya boyutu fazlalasmaya baslar. Benim tavsiyem en çok yüklenen kullanan programları tespit edip onları ekler diger programlarıda bi ftp ile bağliyarak tikladiginda indirip kurmasini sagliyabilir

smeagol343

Katılımcı Üye
14 Kas 2010
680
2
Eline emeğine sağlık kardeşim. Programlar crackliyse ve katılımsızsa muazzsam olmuş derim. :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.