Beşik gibi sallandık :D

AmIX

Katılımcı Üye
11 Mar 2016
892
0
şşş format
Sallantıyı hisseden kardeşlerimi buraya alalım :) Tekirdağda deprem oldu skype de konuştuğum arkadaşlarda İstanbulda da oldu dedi.

D4D4S

Katılımcı Üye
17 Mar 2017
857
0
Deprem olmuş :( İstanbul ve İzmir de inşallah kimseye bir şey olmaz :(

AmIX

Katılımcı Üye
11 Mar 2016
892
0
şşş format
Haberlerde can kaybı olmadığını söylediler
Binaları yıkacak güçte bir deprem değildi yani can kaybı ancak ve ancak yüksek bir yerde düşmek üzere olan bir alet birinin kafasına düşmüştür.Eğer can kaybı varsa Allah rahmet eylesin,tabi en fazla 5-6 kişi böyle talihsizliğe uğrayacaktır yaralılara da geçmiş olsun Allah şifa versin.

Lawliet123

Kıdemli Üye
31 Tem 2016
2,558
6
Deprem şu anda oldu,ve ben hala uyur durumdaydım
Aslında yanımda davul çalsanız,top patlatsanız uyanmam.öyle dehşet yatarım ama bu deprem beni uyandırdı.

7 katlı binanın 7. Katındaydım zemin katta ne kadar hissedilmiş,birde ince bir binanın 7. Katının nasıl sallanacagini tahmin edin.

Türklük ;

Uyandım ilk önce üstümü değiştirdim :trl
Sonra ayakkakkabılarimı sakinceee giyindim
Leptopumu cantaya koyup sırtıma astım
7. Kattan merdivenlerden inerken,sagopadan gölge haramilerini sòyleyerek telaş yapmadan yavaaaş yavaaş aşagı indim :trl

5dk geçti simdide yukari cikiyorum :trl
PC lerime dayanamam beni özlemişlerdir :D

RD2TTurk

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
335
0
evden
Aslında yanımda davul çalsanız,top patlatsanız uyanmam.öyle dehşet yatarım ama bu deprem beni uyandırdı.

7 katlı binanın 7. Katındaydım zemin katta ne kadar hissedilmiş,birde ince bir binanın 7. Katının nasıl sallanacagini tahmin edin.

Türklük ;

7. Kattan merdivenlerden inerken,sagopadan gölge haramilerini sòyleyerek telaş yapmadan yavaaaş yavaaş aşagı indim :trl

bu iyidi :yaho1

'Gladyo

Katılımcı Üye
1 Haz 2017
691
1

Türklük ;

Adam Beni Anlatıyor Be :D

TheMaho

Uzman üye
29 Ocak 2015
1,089
1
Türkiye

Türklük ;

Bence bir daha merdivenlerden inmek gibi saçmalık yapma :) Deprem anında ilk önce yıkılacak yer olan kesinlikle merdivenlerdir. Bizim burda da 5.5 olmuştu ve biz 10.kattaydık 4.kattakiler depremi nasıl yaşıyorsa biz 2 katını yaşadık :)

AtaTuran

Katılımcı Üye
19 Mar 2017
485
0
İzmir
Bence bir daha merdivenlerden inmek gibi saçmalık yapma :) Deprem anında ilk önce yıkılacak yer olan kesinlikle merdivenlerdir. Bizim burda da 5.5 olmuştu ve biz 10.kattaydık 4.kattakiler depremi nasıl yaşıyorsa biz 2 katını yaşadık :)
Doğru diyorsun bi dahakine uçarak aşağıya insin hocam :RpS_lol::RpS_thumbsup:.

Lawliet123

Kıdemli Üye
31 Tem 2016
2,558
6

Eee Napayım Hocam Depremse Deprem Sanki Hiç Deprem Yaşamadık :D

Adam Beni Anlatıyor Be :D

Olm Zaten Orada "Türklük ;" Yazdım Merak Etme Diğer Türklerde Aynı Şeyi Yaptı :D

Dostum Asansör Yıkılma Anında Çökecek ilk Yerdir,Üstelik Asansörde İken Yıkılırsa Bina Seni Bir daha Bulamazlar ;)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.