BEYAZ ŞAPKALI HACKER SETİ #Stajyer Asistan Kulübü#

FAYDAS1Z

Üye
9 Ara 2017
127
0
ÖTÜKEN
Arkadaşlar öncelikle hepinize iyi forumlar dilerim bugün sizlerle bir arşiv paylaşacağım Udemy üzerinde bu kurs ücretli olarak yayımlanıyor bu kursu bitirdiğinizde temel seviye hacking olaylarını kavramış olacaksınız saldırı nasıl olur? nasıl gizlenilir?vb.

Hacker nedir ?
Hacker, şahsi veya kurum ve kuruluşlara ait bilgisayarların ve ağların güvenlik sistemlerine izinsiz olarak sızan veya beyaz şapkalı ise nasıl sızılabileceğini tespit eden ve bunu kendi menfaatleri için kullanan bilgisayar korsanıdır.

Arkadaşlar forum da zaman zaman görüyorum Hacker nasıl olunur hackerlığa nereden başlamalıyım gibi sorular arkadaşlar Hacker he diyince olamayız tabii ki benim size vermiş olduğum kursu izleyince %100 hacker oldum falan zannetmeyin yeterli videolu kaynak olmadığı için ben böyle bir şey yapma gereksinimi duydum Youtube de falan yarım yamalak tam o nedir bu nedir açıklamıyorlar. ben aşağıya linkleri koyacağım indirip faydalanabilirsiniz ve ayrıyetten yorumlarda öğrenmek istediğiniz bir konu alan varsa yazabilirsiniz elimden geldiğince kararlı olarak konu paylaşımı yapacağım forumumuz da şimdiden Allah kolaylık versin iyi forumlar dilerim.

BEYAZ ŞAPKALI HACKER

Virüs Total

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.