Beyazduslermoda.com [Full backup]

TheSLaYe®

Kıdemli Üye
25 Tem 2013
2,469
1
K.Maraş
38mMYA.png

Kurulum: baglan.php düzenliyorsunuz arkadşlar ve lisans.txt içini temizliyorsunuz. Lisans üretmek için TIKLAYIN

YİNE BELİRTİYORUM ARKADAŞLAR. KURACAĞINIZ DOMAİNE LİSANS ÜRETİRKEN. örneğin siteniz. siteniz.com
lisans bölümüne http://www. eklemiyorsunuz. sadece domaininismi.com yazıyorsunuz. yani " hudaverdi.com" olmalı. Lisans üretmek içinde Lisans üret butonuna basmıyorsunuz. sitenizi yazdıktan sonra ENTER tuşuna basıyorsunuz. ve kod oluşuyor. örnek hudaverdi.com/emlak dizinine kuracaksınız " hudaverdi.com" diye kod oluşturmanız yeterli. bu kodu ana dizindeki lisans.txt içerisine ekliyorsunuz. ve yonetim klasöründeki lisans.txt bölümüne ekliyorsunuz. yanlış lisanslama yaparsanız sevgili dostlarım. e-mail gönderim işlemi yapar. size aslı olmayan sahte evraklar gönderirler. başınız belaya girmesede boş yere ugraşırsınız. Kolay gelsin. Selam ve dua ile.

Özellikleri

Çoklu Dil Desteği

Panelden Dil Özelliği Açma/Kapama

Dil Dosyaları editleyerek Farklı dillere çevirebilirsiniz.Kendiniz dil dosyası yapabilirsiniz.

Tek panelden 2 dil içinde sayfaları yönetebilirsiniz.

Panelde bulunan İstatistikler bölümünden tekil ve toplam ziyaretçi sayısını görebilirsiniz.

Yönetim panelinden sosyal ağ adreslerinizi girebilirsiniz.

Banner yönetim sayfasından hazırlamış olduğunuz bannerları kolaylıkla yükleyebilirsiniz

Bannerlara yönetim panelinden duyuru ekleyebilirsiniz.

Her dil için ayrı banner yükleyebilirsiniz.

Sınırsız Sayfa Ekleme

Kayan Resim Alanı

İletişim Formu

Bizden Haberler Alanı

Haber Paylaş (facebook,twitter….vs)

Etiketleme Sistemi

E-Mail Listesi

Toplu E-Mail Gönderme

Kişiye Özel E-Mail Gönderme

Google Map Harita Adresiniz

Smtp Mail Sistemi

Çoklu Resim Yükleme

Client Üzerinde Resim Size

Resimlerini otomatik boyutlandırıp panelden belirlediğiniz yazıyı resim üzerine yazma

Sistemi kendi oluşturmuş olduğunuz tasarıma giyidirebilirsiniz.

Sistemde yazılıma hiç değmeden yönetim panelinden her alanı düzenleyebilirsiniz.

Seo

İndirme linki:Zippyshare.com - beyazdusmoda.zip

Eğer lisans oluşturma yeri çalışmaz ise:https://www.mediafire.com/?g7zoetclticnd0r

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.