Beyler AntiVirüsünüzü test edin

fettahoglu

Yeni üye
28 May 2007
15
0
Slm

:confused: bir sorunum var bana yardımcı olur musunuz...
benim pc ye virüs girdi sanırım antivirüsler görmüyooo
bilgisayarı yeniden başlattığımda ne yüklersem yükleyim eski hale geri dönüyoo,hatta bi geri yükleme noktası oluşturdum oda silinmiş yüklenen programlar masaüstünde açılan dosyalar,ne ayar yaparsam aynı hali alıyoo belli bir geri yükleme noktası oluşturulmuş gibi sanki kendi kendine hep o geri yükleme noktasına döndürüyooo programları ,format atardım ama d sürücümden masaüstüne çok önemli dosyalar atmıştım onlar gitti.
bu virüsün çözümünü biliyomusunuz...
en azından o silinen dosyaları hangi programla geri döndürrürüm....

Solistbey

Yeni üye
17 Mar 2007
19
0
Almanya
Ben indiremedim bile demekki sizin kullandiginiz antivüs programlari dandikmis.Ben NOD32 kullaniyorum süper bir program tavsiye ederim.

blaxes

Yeni üye
14 Ağu 2006
19
0
arkadaslar ben bit defender antivirus v10 kullanıyorum bu program daha virusler ziplidosyada inerken buldu ve otamatikmen indirmeyi iptal etti bende antivirusu kapatıp tekrar indirdim ve 601 adet dosyada 601 adet virus buldu ve sildi bana sormadan hemde hepinize tavsiye edrim ama serial sorunu var bilmeniz gereken bi kuçuk ayrıntı

ALPER_57

Yeni üye
2 Tem 2007
4
0
valla bende 601 tane buldu kasper de arkadaslar helal olsun dostum saol paylasim ıcın..

regtoy31

Yeni üye
8 Tem 2007
26
0
flood

benimki 602 tane buldu

birde benim antivirüs programım izin vermedi diyen arkadaşlar bizkilerde izin vermiyo korumayı duraklatıyoz

haa bu arada avast sürüm kaç gerçekten çoşmuş 612 okadar dosya yok

Moderatör tarafında düzenlendi:

mersinocak

Katılımcı Üye
13 Ağu 2007
308
46
mersin
arkadaşlar kaspersky tabi en iyisi ama 4--6---7 serilerinde bile çok büyük olmasada fark var boş verin 5 10 tane farkı ne diyim gardaş rep i hakettin al sana ahanda rep hemide 6 tane

Son düzenleme:

xeon_hacker

Yeni üye
4 Eyl 2007
33
0
Arkadaslar Ben Panda Kullaniyom Once İndİrmeye İzİn Vermedİ Sonra Kappatim Ama Kapanitken Dosya Uyarildi Yazdi Sonra İndİ Actim Tarratim 783 Tane Buldu Hepsİnİ Temİzledİ

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.