Beyler Baksaniz Kafami Kurcaliyor

DeshadoR

Katılımcı Üye
14 May 2016
296
0
Beyler Ben 3-4 ay once webde dolasirken yanlislikla bir siteye girdim abone olmam gerekiyormus kullanmak icin ben olmicaktim fakat yanlislikla onaylaya bastim sonra telefonuma mesaj geldi abone oldunuz diye iste iptal icin sunu yaz Suna yolla diodu yaptim Yolladim Sonra msj Geldi Aboneliginiz kaldirilmistir BIRDAHA abone olmadikca paraniz kesilmicek diye Heeee bu arada haftalik 16 aylik ise 64 tl istiolardi Bende ilk haftada iptal ettim hatta ilk saniyede sonra konturum olmadigi icin kesemedi Paraniz Olunca bakiyeden dusecektir dedi Bende bayaaa yatirmadin elime para gecmedi 3 ay sonra 18tl yatirdim kalan iste suanda 18 tl car 2tlsi saten
Kullanim ucretine gitti Ama 16 tlyi kesmedi
ACABA BASIMA IS GELIRMI? ?????

Kingof1453

Katılımcı Üye
20 Eyl 2015
981
10
Dostum benim kuzen sınavda telden kopya çekiyodu aceleyle onaylaya tıkladı faturalıydı 50 tl kestiler :) dikkat et büyük ihtimal kesecekler oda iptale basmıştır ama sadece o ayın yani 50 tl çektiler.

MaxDance

Katılımcı Üye
8 Haz 2016
274
0
Brnce Bisi olmaz cayma hakki diye bisi var ilk saniyeden caydiysan kayitlara gecmistir saten 3;-5 yil olurda dava acip para katlanip iste atiyorum 1000tl olunca almaya kalkisirlarsa Sende itiraz edersin cikar saten

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.