Çözüldü beyler bayanlar sizden acil ricam var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
16 Eyl 2011
56
0
istanbul
facebook kullananlar şu linke tıklayıp şikayet et butonuna tıklayıp spam ve sahtekarlık seçeneğini işaretleyebilirler mi acaba? hepinize teşekküre diyorum çok acil birşey bu. yazanlar yolladım desin teşekkür vericem

Edit: İletişim adresi vermek yasaktır // 'Black-Ghost

Moderatör tarafında düzenlendi:

Zeron.

Kıdemli Üye
24 Eyl 2013
3,075
5
Moscow
facebook kullananlar şu linke tıklayıp şikayet et butonuna tıklayıp spam ve sahtekarlık seçeneğini işaretleyebilirler mi acaba? hepinize teşekküre diyorum çok acil birşey bu. yazanlar yolladım desin teşekkür vericem

Edit: İletişim adresi vermek yasaktır // 'Black-Ghost

Kardes bu tip seyler isteminde bulunmak yasak + video'da birsey yok, neyini sikayet edicez ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

2nokta

Yaşayan Forum Efsanesi
28 Şub 2013
16,689
16
Senin hosuna gitmedi diye.şikayet edilmez.Eğer kötü bir durum varsa gerek burdan gerekse özelden kanıtlarsın gerekli olan neyse yapılır.Ama forumda böyle şeyler yasaktır.

Zeron.

Kıdemli Üye
24 Eyl 2013
3,075
5
Moscow
Senin hosuna gitmedi diye.şikayet edilmez.Eğer kötü bir durum varsa gerek burdan gerekse özelden kanıtlarsın gerekli olan neyse yapılır.Ama forumda böyle şeyler yasaktır.

Pasam birsey yok zaten videoda kizin dogum gununu kutlamislar hic birsey yok kendi kafasina gore birseyler yazmis bu tip seyler yasak acmayin artik yeter.

2nokta

Yaşayan Forum Efsanesi
28 Şub 2013
16,689
16
Pasam birsey yok zaten videoda kizin dogum gununu kutlamislar hic birsey yok kendi kafasina gore birseyler yazmis bu tip seyler yasak acmayin artik yeter.

Byle dediğine göre bir gerekçesi olmalı diye düşünüyorum .ama banada dediğin gibi geldi.Yinede sormak lazım diye düşündüm belki bilmedğmz bişey vardır diye.

Trinty

Uzman üye
7 Nis 2013
1,302
0
Bileceksiniz
Videonun paylaşılma tarihine bakın :D " 20 Ağustos 2011 " Kızın 3.doğumgününü kutlayacaklar :/ arkadaş daha bunu kapatmak derdinde Seneye birdaha paylaşılırsa 2018 de bizden yardım ister artık :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.