Beyler Bi Bakar Mısınız

wwwvolkan

Yeni üye
1 Eyl 2014
40
0
Beyler bende Darcoment 5.3 server var nete upload ediyorum 2 3 tane adam düşürüyorum fakat adam mesaj atıyor indirmem virüs var diye 1 2 tanesi de açıyor sonra görev yöneticisinden bulup işlem sonlandırıyor

bunlar için yardımcı olabilir misiniz yada mesala ben a.exe ye tıkladığım zaman otomatik b.exe yi çalıştıracak bir şey var mı ?

Yardımlarınızı Bekliyorum TurkHackTeam Ailesi :)

gharmori

Uzman üye
6 Kas 2011
1,950
1
Andromeda G.
Tmm kardes yardimci olurum
Zaten hergun 4-5 kisiye twden yardim ediyom
TW verebilirsin değeli kardeşim her türlü yardım ederim elimden geleni yaparım denerim

Son düzenleme:

Whisber

Kıdemli Üye
13 Nis 2014
3,694
1
cmd ile yapabilirsin :

bir metin belgesi ac , icine ; Start b.exe yaz , farklı calıstıra tkla , b.bat veya b.exe yaz , bat uzantsına tıklayınca b.exe calısır

simgesini değiştirirsin , adama oyun veya hile diye yollarsın :D

yapamadıysan tw ile yardım ederim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.