Beyler bi bakarsanz güzel olcak...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
4 Şub 2010
73
0
Bu gune kadar neredeyse tum sıte hack kod mod falan filan herseye baktım bır turlu yapamadım su olayı ... benim bir tanıdgım yapıordu firlama45 di sanrm bu abımde T.H.T. uyesı... ama ben msn adresımdekılerı slnce yannskla oda arada kaynadı... smdı benım ıstedgım sey adam akllı bana bu sıte hack olayını ogretebilcek birilerı lazm bana pm atsın ben ordan msn adrsımı verrm. simdiden herkeze tesekurler...

By_S

Üye
5 Şub 2010
189
0
Yanlız sen ona özelden msj atamazsın en fazla profiline bakarsın msj ını editle direk msn versinler
Nedeni 40 msj ve altı özelden msj atamıyo

B0Z0

Uzman üye
20 Kas 2009
1,567
0
ELAZIĞ
kardeş sana kimsenin yardım edeceğini sanmıyorum öyle olsa herkese yardım ederlerdi kendinde araştırman lazım ne yazııkkki Konuya Kilit

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.