beyler bi kızın askfmsnde ayıp şeyler yazdım kızda polise vermiş konstm polisle yardm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

S1pa

Üye
16 Ara 2012
179
0
birşey olurmu kızın askfmsnnde ayıp şeyler yazdım telefonla konustum polise verdi konustuk takibe aldk falan dedi 3.5 atıyorm 15yaşndaym yardım edin :(

marze

Katılımcı Üye
8 Nis 2012
906
1
Antalya
pc yi takibe mi aldık diyor bak şöyle bir mantık yürüt polis yaptığı şeyi neden sana desinki derse o operasyon olmaz demeden almaları lazım yok daha emin olmak istiyorsan söyle bakayım paşam benim ıp numaramı diye sor cvb bile veremez emin ol lan arkadaş dinleme iznini nerden çıkarmış 1 dakkada D: polis bile olsa bu kadar hızlı dinleme izni çıkmaz öle kolay değil :D

the67

Katılımcı Üye
17 Eki 2007
298
0
evlat polis seninle öyle konuşmaz karakola kadar gel der veya eve gelir seni karakola alırlar ve yazılı ifadeni alır sonra savcılığa verir.sonrasına savcı karar verir dava açar veya açmaz sistem böyle çalışır senin anlattığına bakılırsa seni işletiyorlar diyelimki gerçek oldu yaşın küçük senden davacı olamazlar benim sana tavsiyem böyle cahillikler yapmaman internete gireceksen kimseyi rahatsız etme bir daha.

Son düzenleme:

TrueBox

Katılımcı Üye
16 Ara 2012
786
0
kız yalan söylüyodur olamaz öyle bşey senin pcdeyim demez polis şikayet ettigi gibi izlemeye almazlar kasayı alırlar önce

DiaAqeEzZ

Katılımcı Üye
22 Eyl 2012
645
0
birşey olurmu kızın askfmsnnde ayıp şeyler yazdım telefonla konustum polise verdi konustuk takibe aldk falan dedi 3.5 atıyorm 15yaşndaym yardım edin :(

Seni bu şekilde zor durumda bırakacak ahlak dısı olaylara bir daha takılmamanı tavsiye ederim o zaman buralarda dert yanmasınsın :) merak etme çok büyütülecek birşey değildir eğer reşit değilsen Ama birdaha boyle olaylara karısmamanı temenni ederim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.