beyler bie bakın !!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

frkan58

Yeni üye
12 Tem 2012
27
0
selamın aleyükm beyler hayırlı geceler herkeze facebokkta pkk yandaşları mehmetçik sayfalarımıza küfür ediyorlar facebookta sayfa ya saldırıcı düzenleyebilecek arkadaş varmı _?:diablo:diablo:diablo:diablo:diablo sayfa adını verecegim TURK HACK TEAM AİLESİ OLARAK ŞEREFSİZLERE GEREKEN CEVABI VERELİMM...

djcapkin

Özel Üye
18 Ağu 2008
8,219
57
Türkiye
Gereken Cevap Vermek İstiyorsaniz Facebookda şikayet etmeniz yeterli olucaktir ve facebookda herhangi bir sayfaya böyle bir durum olduğunu bildirirseniz şikayet sayisi artacak ve sayfa kapanacaktir Saldiriya Gerek Yok Anlayacağiniz iyi forumlar iyi akşamlar ;)

frkan58

Yeni üye
12 Tem 2012
27
0
kardeşim sayfa zaten şikayet edildi, vede şöyle bir durum var şerefsizler sayfayı şikayet edenleri hackerliyorlar yani anlıyacagın saldırı baslatmamız gerekiyor sanada iyi forumlar hayırlı aksamlar...

Darkness DeviL

Yaşayan Forum Efsanesi
8 Ağu 2009
11,543
13
Turan 🇹🇷
Sayfayı şıkayet edenler hacklıyorlar dıye bırsey olamaz.kımın sıkayet edıp etmedıgını bılemezler cunku.Ayrıca facebooktakı sayfaya saldırı yapamazsın.Yapabılecegın tek sey coklu sekılde sayfayı sıkayet etmek.

frkan58

Yeni üye
12 Tem 2012
27
0
sayfa zaten toplu şikayet edildi,kardeşim:trl:trl:trl:trl:trl:trl geçenlerde yeminle okey oynarken 3 pkk yandaşına küfür ettim şerefsizin biri bana bir anda soyadımı söyledi ve fotograflarına el atmamı istermisin dedi ,benim cevabım şu oldu tabiki;senin karşındaki Turk Hackeri var Dedim kaldı öyle..:):):)

Moderatör tarafında düzenlendi:

frkan58

Yeni üye
12 Tem 2012
27
0
şuan facede bir sayfa var pkk yandaşlarının açtıgı sayfa hemen sayfaya flood saldırısı yapabilirmiyiz kardeşim ben sayfa TURK HACK TEAM tarafından yardım edilecegini bildiririm istersen şimdi..

Ahmed

Özel Üye
28 Eyl 2006
437
0
Şöyle konular açmayın.Hacklencek yüzlerce yer var, hacklesen ne ayrıca ? Gövde gösterisinden öte gitmez.Adam gider yine açar bi tane daha..Hangi biriyle uğraşacaksın ?
Akıllı adam hacklemez, siteye girdiysen bugdan yararlanır kodlar arasına trojan koyar , takibe başlar.Toplayabildiği kadar bilgi toplar...Zira emniyetin işine yarayacak dahi bilgiler elde edenler var...yoksa sitenin index.html sinde bi değişiklik yapmışsın nedir yani ???
Az büyük düşünün !!!
-Yabancılar program kodluyor, bizimkiler onu kullanmasını öğreniyor.
-İran bile insansız hava uçağını 3. bir uyduyu kullanarak lokasyon bilgileriyle oynayarak spoof etti de düşürdü.
Ufak şeylerle uğraşmayın İLERLEYEMEZSİNİZ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.