Beyler biraz aşkla ilgili dalga geçicek olan gelmesin

Realinq55

Üye
24 Tem 2013
107
0
arkadaşlar bir kıza aşık oldum ama kız bana yan bile bakmaz yani takıldığı ortamlardaki çocuklar benden kat kat daha yakısıklı ama kzı unutamıyorum ne yapmalıyım önerisi olan ?

musahh

Üye
24 Eki 2011
91
0
aramıza hoş gendin panpa kızın paylaşımlarına felan bak yapabilirsen bi kaç arkadaşının facebook profini hackleyip konuştuklarına bak bu kızın burnu havada kendini adriana lima mı sanıyo yoksa göründüğü gibi burnu havada değilmi eğer değilse korkma istediğin gibi yaz kıza ama burnu havada artist bi tipse anca kendi alay konusu edersin

marze

Katılımcı Üye
8 Nis 2012
906
1
Antalya
kardeşim hackle falan olmaz bu iş arkadaş çevresinden tanıdığın biri varsa ona yaklaş sağlam irtibatlar kur kızın arkadaş çevresinden kıza yaklaşmaya çalış kızı deşifre et ne olduğunu adımlarını ona göre atarsın

ROOOT

Üye
13 Tem 2010
71
0
Valahı vahım durum cıyerım buıs teksey cozer ulasa bılıyorsan gozunu karat 1)(2kızı takıp et dıkatlı ol ayakabısını ıı tanı kız eve gırınce gıt ayakkabısının ıcıne. Yazı kagıdını bırak dekı ben senden hoslanıyorum lakın senın etrafındakılere lux takılorlar. Yakısıklı kısıler amabende. Ayrıbısı var oda san olan tukkum sevgım

ben neınsanlar gordum ustunde elbıseyok ne elbıseler gordum ıcınde ınsanyok

ROOOT

Üye
13 Tem 2010
71
0
unut demeyle olmuyo öle kardeşim sen hiç aşık olmadınmı ? şimdi olsaydı altımda bi bugatti :))))))

parayla deyıl bu ısler gonulbu hakada konar ....kada

bıraz arastır neleryapar nelerden hoslanır gıcunun madı manevı yetıgı kısımları
calıs okısımlarda bılgı sahıbı ol ve yorumlarına yorum yap ufak az oz ve takelımelık otorıte yap sadece dusun ben nasıl ulasırım bır artarnatıf kafanda proje yap ornek nerde oturuyor saat kacta evden cıkıor kacta helıyor. Cevresındwkı kısıler kım yada daha basıdı var cık karsına dekı pardon yolunuzu kesmıs gıbı olmayım afedersınız sız her erkeyın ıdalındekı bır bayansınızdır supesızkı benımde sızınle tanısmak ısterım cıdı sevıyelı bısekılde gerısı sana kalmıs cengaver

Realinq55

Üye
24 Tem 2013
107
0
parayla deyıl bu ısler gonulbu hakada konar ....kada

bıraz arastır neleryapar nelerden hoslanır gıcunun madı manevı yetıgı kısımları
calıs okısımlarda bılgı sahıbı ol ve yorumlarına yorum yap ufak az oz ve takelımelık otorıte yap sadece dusun ben nasıl ulasırım bır artarnatıf kafanda proje yap ornek nerde oturuyor saat kacta evden cıkıor kacta helıyor. Cevresındwkı kısıler kım yada daha basıdı var cık karsına dekı pardon yolunuzu kesmıs gıbı olmayım afedersınız sız her erkeyın ıdalındekı bır bayansınızdır supesızkı benımde sızınle tanısmak ısterım cıdı sevıyelı bısekılde gerısı sana kalmıs cengaver

kardeşim siz gerçekten anlamadınız diyorum ki kız abd de oturyo nsaıl gıdıcem yanına onu söyleyin bana yatılı okulamı gitsem ne yapsam

GSNiyazigs

Katılımcı Üye
16 Ara 2012
876
0
31
Türkiye-İstanbul
abicim ben her akşam kızın fotolarına bakarak yatıyorum siz ne diyonuz be :D

Benim yaşım daha 14 belki küçükd ersiniz ama bende sendenim kardeşim benim sevdiğim sınıftan ama bende bu tip olduktan sorna bana asla bakmaz diyorum çevresidne 1000 tane erkek varken banamı abkcak ama bırakamıyorum işte tam bırakıyorum yaz tatilinde mesela soğuyorum kızdan okullar açılınca yeniden bir tuttulma 2. sınıfta başladı aşkım şu an lise 1 e geçtim lisede inş başka bir kız çıkartır ALLAH karşıma :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.