Beyler Biri musallat oldu Çok Güçlü Virus Lazım!!!

orhan56

Üye
16 Nis 2014
234
1
THT'den
okulda kimya hocası bana takmış ne yapsam etsem bişiler bulup laf atıyo sınavlarından 95 95 alıyom hala takıyor diyor kopya ve bize proje ödevi verdi video deney çektim ama yinede sözlüler 45 45 beyler bi video daha istedi güzel bi virüs lazım PC formatlık haldende beter olsun o Derece Yardım edecek varsa Sevinirim?

3HiLaLL

Uzman üye
8 Ocak 2017
1,962
0
hocam bilgisayarına oturabilirseniz metin belgesinde .bat virüsleri olusturabilirsiniz oraya yazıp farklı kaydetten .bat olarak kaydedip sonra acmanız gerekmektedir bilgisayarı kitliyen virüsler en kolay yolu budur tabi okulda bilgisayara boş bir anda oturabilirseniz :D yönlendirici olmayayım bi yerde görmüştüm böyle yapmıslar :D

Son düzenleme:

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
4
390
Ankara
Öğretmen devlet memurudur. Ne yaparsa yapsın, ona yaptığın devlet memuruna saldırı olur. Hocaya, akıllı tahtaya, okul ziline, okul sitesine, MEB veritabanına saldırı teklifi bile yassah! Türkhackteam burası.

orhan56

Üye
16 Nis 2014
234
1
THT'den
hocam bilgisayarına oturabilirseniz metin belgesinde .bat virüsleri olusturabilirsiniz oraya yazıp farklı kaydetten .bat olarak kaydedip sonra acmanız gerekmektedir bilgisayarı kitliyen virüsler en kolay yolu budur tabi okulda bilgisayara boş bir anda oturabilirseniz :D yönlendirici olmayayım bi yerde görmüştüm böyle yapmıslar :D

kardeşim onu biliyorum ama flaştan verecem ve izin vermex diyom laf atıyo fln ide pcye geçersem aha yani kötüde olmasın flaştan video die açıp çalıştıra bastığı gibi pc ağlamaya başlasın mavi ekran fıçkırsın

3HiLaLL

Uzman üye
8 Ocak 2017
1,962
0
Öğretmen devlet memurudur. Ne yaparsa yapsın, ona yaptığın devlet memuruna saldırı olur. Hocaya, akıllı tahtaya, okul ziline, okul sitesine, MEB veritabanına saldırı teklifi bile yassah! Türkhackteam burası.

hocam söylerken bile yardımcı oldunuz :D :D tabi haklısınız aslında gerçekten olması gereken budur

orhan56

Üye
16 Nis 2014
234
1
THT'den

hocam kusura bakma bana takmasın diye yani bende bi Türkiye vatandaşıyım ve boş yere notlarım kırılmasın yani anla beni bisdaha benle uğraşmasın diye formatı ben sonra ona lınux atıcam :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.