Beyler >> buyrun bunlarda benden

oropeli

Yeni üye
10 Mar 2007
43
1
yaa kardeşlerim...ben 37 yaşında bi adamım..bana bu işi öğretecek kimse yokmu..bende yapmak istiyorum...bi sürü kürt sitesi var...valla bu zevki bu abinize de yaşatın yahuu :(

Bu arada...hepinizin eline, yüreğine sağlık arkadaşlar...

Deep Junior

Yeni üye
2 Tem 2007
30
1
Underground
Benim bildiğim hack yapmak istiosan kendin çalışıp hacker olacaksın her dokumandan faydaanmak lazım ztn kimse kimseye kolay kolay ogretmez bu işleri

_FİRARİ_

Yeni üye
3 Tem 2007
1
0
yaa arkadaslar benimde bi sorunum var giriş sayfam kilitlendi değiştiremiyorum bi virüs var galiba o virüsü nasıl temizlerim yardımlarınız için simdiden teskkür edrm beni ekleyip yardımcı olursanız sewinirim [email protected]

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.