beyler çar çaldımda bi bakın

30 Tem 2013
116
0
beyler çardan para aldım metin2den keyloggeri yüklemistim pcye o da girdi ondan parayla m aldım sonra eve gidince gırdım gmaile gelen loglardan geri klalan parasını aldım. acaba bişey oılurmu korkuyorum biraz nabıcam söylermisnz :'(

RoMPaF

Üye
9 Şub 2011
127
0
Ordu
Şu yorumlara bi okuya bilirimisin demişlerki korkuyorsan bu işe girmiceksin eğer giriceksende gerekli işlemlere mahkemelere katlanıcaksın ilk öncelikle keylogger attığın icin belki biraz başın ağrıyabilir ama öncelikle müslümanlık ve dini görevlerimize göre birinin rızası olmadan ve herhangi birşey onun olan izinsiz alınan herşey haramdır ilerde bunun vebalini cekersin o senin vicdanına kalmış ama metin2 gibi bi oyunda böyle hırslara kapılabiliyor insan oyunun yapılış amacı kibir sanki ben pek sevmiyorum metin2 oyununu 96 lvl carım vardı benimde 1 yıldır girmiyorum kapanmıştır belki :(

Not : başın ağrıyabilirden kastım keylogger attığın zaman seni tespit ederlerse başın ağrıyabilir ip ni vs.

GSNiyazigs

Katılımcı Üye
16 Ara 2012
876
0
31
Türkiye-İstanbul
beyler çardan para aldım metin2den keyloggeri yüklemistim pcye o da girdi ondan parayla m aldım sonra eve gidince gırdım gmaile gelen loglardan geri klalan parasını aldım. acaba bişey oılurmu korkuyorum biraz nabıcam söylermisnz :'(

İlk olarak tırsıyosan yapmicaksın + eğer adam hakkını hukkunu bilen biriyse seni sişkayet ederse afeddersin ama biraz şapa oturursun hapise kadar yolu vardır ama yaşın küçükse para cezasından yırtarsın ama Türkiyede bir isnan bir oyun için birini şikayet ettmiyor Kolay kolay bişey olmaz ama olabilirde kesin bişey olmaz ayrıca birde bunun öbür dünyası avr bide onu düşün milletin hakkını yiyosun sence bu dünayda yırtsan öbür dünyada yırtabilrimisin

Sonsuza~Dek

Kıdemli Üye
25 Tem 2013
2,413
0
kardşeim başlatma benim ağzımı bişey olmaz işte istediğini yap zaten bu oyunu oynayanların yaşı 12 13 isteselde gidemezler + kanıtları yok adamın çarını soy sonra hiç girme ıp çııkmasın zaten gmler istesede ıp bulamıyo benim çarı çaldılar :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.