Beyler çok kötü durumdayım acilen yardım edin lütfen 2 gündür bu sorun ! ! ! !

hasan1864

Üye
12 Eyl 2012
67
0
mersin,içel
Merhaba arkadaşlar ben pvp oynarım genelde gine pvp mie gircektim sonra bizim pvp ye saldırılar olduğu dolayısıyla kapalıydı sunucusu türkiye lokasyan firewall arkasına taşınıyorlardı gm öle açıkladı.sonra beklerken gm nin paylaştığı bilginin altındaki yorumları okuyordum birisi aynen kopyalıyorum buraya birsini yorumunu:

Yağız Efe Demir Dosya.tc - cretsiz, Hzl ve Kolay Dosya Paylam

linke tıklayıp dosyayı indirin,
1- rarın içindeki hshield2.dll yi kopyalayıp,
2- C/Program Files/Metin2/hshiled klasörüne atın(sizde nerde kuruluysa metin2 oraya atın),
3- Daha sonra oyuna oyunu başlatın
4- ch seçimi gelince rardan cıkardıgınız ''hshield2.dll'' tıklayıp çalıştırın, chler düzelecektir, oyun aktif olacaktır.
Dosya.tc - Ücretsiz, Hızlı ve Kolay Dosya Paylaşımı
s2.dosya.tc
‎250 mb'ye kadar dosya yükleyebilir ve istediğiniz kişilerle paylaşabilirsiniz.

fln diye aynen bunu paylaştı dediği gibi bende yaptım güvendim. sonra indirdim aslında avast virüs var fln dedi ama siteyi engellemiyince pc dedir heralde odur dedim indirdim dosyayı bu adamın de diği basamakları teker teker uyguladım sonra hshield tıkla demiş ona tıkladım .bilgisayar bir kaç dakika sonra kapanacak diye uyarı verdi bilgisayar bana tmm dedim anlamadım nolduğunu sonra bilgisayar kapandı ve açıldığında karşıma önceden ablama açtığım bir hesabın adıyla şifre istiyor ve şifrenin ne olduğunu bilmiyoruz.bende kullanıcı değiştirdim guest konuk hesaptan giriyorum ancak herşey kısıtlamalı acilen bana napmam gerektiği hakkında ayrıntılı bir yardım edermisniz dünden beri çözemedim bu sorunu çok şey denedim olmadı napcağımı bilemiyorum ayrıca o çocuğa faceten mmesaj attım biraz kızdım ! ünlem fln koydum hemen artislik yapıyor şerefsizin dediğide bu k.b küfür ediyorum. Ama ben düşürdüğü durum :((( aynen böyle dedi beyler buraya kopyalim! konuşmamızı onla :

Hasan Özkan

kardeş senin dediğin şeyi yaptık bilgisayar kitlendi.ve şifre istiyor sanırım anladığım kadarıyla kod yazdın ve onu dll çevirdin o şaka amaçlı olduğunu düşünüyorum.ve gördüğün gibi de inandım şimdi artık şifre koymuşsun şifrenin ney olduğunu senden bekliyorum... acill hiç hoş değill ayrıca !

23:02
Yağız Efe Demir

sevgili hasan öncelikle meraba, Sanırım sende oltaya takılan diger arkadaşların gibi bilgisayarına koyulan şifreyi istiyosun, yanlız bana bu şekilde ünlem işareti kullanmaya devam edersen, pcne format atmak zorunda kalırsın.

Bugün
10:51
Hasan Özkan

iyi ozamn rica yla anlatiyim lütfen şifreyi verirmsin ?

gördüğünüz gibi herifte bi artslik yapıyo sinir ölüyorum acil yardım ya beyler lütfen...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.