Beyler DarckComet De Herşey Tamam Fakat Kurban Gelmiyor

osman5566

Yeni üye
12 Tem 2014
11
0
Beyler Port Açtım 1604 Üzerine No-ip Tamam Fireval Devre Dışı Ayarlarda Tamam Tıklayınca kendi pcmin bilgileri gelior yan pc dede oluyor ama yan pc de anyı neti kulanıyorum Fakat Başkalarının Bilgileri Gelmiyor Hatta Tv Den Bağlandım Çocuğa Güvenlik Duvarını Virüs Programını Kendi Elimle Kapattım Denedim Gelmedi Bilgi Bilen Birilieri Yardım Etsin Ya TV den Yardım Edende Olur Facebook https://www.facebook.com/maykole5566 Seviniim Yardım Ederseniz

bitter03

Yeni üye
12 Tem 2014
39
0
Aynı sorun bendede var kardeşim :( ve sorunun no-ip den olduğunu düşünüyorum başka türlü noip olmadan yapamazmıyız onu araştırıyorumda herkes aynı şeyi yazıyo forumda zenmate yükle diyolarda noip sitesiyle bi alakam yokki programı bence baglantıyı sağlayamıyor zenmate sadece tarayıcı için :S nasıl yapcam hala anlayamadım.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.