beyler fare alcam bı bakarmsnz

Criminal^

Uzman üye
22 Eki 2014
1,154
2
Tokyo
Bende Everest SGM-X7 var 3 aydır kullanıyorum hiç bir sıkıntısını görmedim bundan 15tl fazla verir x7 alırsın isteğe göre dpi ayarı falan çok güzel ağırlığı ağır değil ele oturması çok iyi ve mousepad hediyesi ile çok rahat istediğin işini görebilirsin. Ama dersen ki nakit sıkıntım var bu da iyi gözüküyor tabi neden olmasın. Everest SGM-X7 :RpS_thumbsup:

arthasy

Katılımcı Üye
22 Eyl 2012
308
0
ya şole sadece fare almak için alıyorum farem yok ve bozulmasın yanı oyun ıçın ozel bışey almıcam yanı kablosuz varı onceden bozuldu kablosuz ıçınde onerıde bulunursan

Criminal^

Uzman üye
22 Eki 2014
1,154
2
Tokyo
İnca Mouse Tıkla! Kablosuz ve sağlam olsun diyosan inca önerebilirim. 2 kez kullandım ikisindede sinirden parçaladığım için bozuldu yoksa çok iyi mouse. Ele tam oturuyor rahatlığı çok iyi ve 1 adet duracell pil ile uzun bir süre kullanabilirsin. :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.