Beyler hile blogum için isim arıyorum içeri

skilled

Uzman üye
26 Haz 2015
1,279
0
root@imamhtp
Sa beyler işim dustu bir domain alacagim bloggere bagliyacagim hile falan paylasacagim isim onerisi aliyorum güzel bir isim gelirse karsiligi elbet vardır. ( Pm yoluyla olsa cok iyi olur )
Örn : hilecini.com
Örn : hilebaz.com
Örn : viphile.com

skilled

Uzman üye
26 Haz 2015
1,279
0
root@imamhtp
al işte kumunda oyna diyo.Daha eleştiri kabul edemiyorsun gelmiş bana artistlik taslıyorsun.Milletin sitesinden hackleri çalıp paylaşmakla bi cücük olamazsın.Kendim yazarım diyorsan da yaratıcılığın yok aklına hiçbi fikir gelmez.

Milletin sitesinden çalacağımı kim söyledi belki ekibim var? Belkide aramızda 3 coder 5 editör,yazar bulunuyor? Nerden biliyorsun da önyargili konuşuyorsun? Yaratmak Allah a mahsustur. Sana bir sözüm daha yok yoluna bak çarpan olmasın.

hacker11548

Uzman üye
24 Haz 2015
1,131
24
İstanbul
hileustası.com
prohileci.com
hileman.com
adamhile.com
hilenet.com
gamehack.com
gamehile.com
hileciniz.com
oyunhileniz.com
hileciniz.com
hilesensin.com
hilededi.com
adımızhile.com
fullhack.com
fullhile.com
adamhile.com
süperhile.com
süperhack.com

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.