Beyler laptop alıcam önerileriniz ne...

Sansar Salvo*

Kıdemli Üye
16 Eyl 2012
2,197
0
Şehri Aziz
ARKADAŞLAR BEN LAPTOP ALICAM YURT DIŞINDAN Bİ 3-5 TANE BULDUM LİNKLERİ VERİYORUM....

Amazon.com: Acer Aspire V3-571G-6407 15.6-Inch Laptop (Black): Computers & Accessories

Amazon.com: ASUS F55A-AH91 15.6-Inch Laptop: Computers & Accessories

Amazon.com: ASUS A54C-AB91 15.6-Inch Laptop (Black): Computers & Accessories

Amazon.com: Dell Inspiron i15R-1633sLV 15.6-Inch Laptop: Computers & Accessories

Amazon.com: HP Pavilion g6-2210us 15.6-Inch Laptop (Black): Computers & Accessories

EVET BU SİTEDEN ALICAM MUHTEMELEN SİZİN ÖNERİLERİNİZ NELER ....

BÜTÇE MAX 600 DOLAR OLSUN YANİ 1000 TL VE ALTI OLSUN...

arkadaşlar özellikleri güzel olsun çok fazla bişey yapılmayacak aslında...

ama yinede ömürlük olsun ...

Son düzenleme:

66murat66

Üye
24 Nis 2012
194
0
bence acer veya dell ben acer kullanıyorum fakat fazla ısınmasını görmedim 5 yıllık valla 1 kere bile format atmadım babamın fazla kullanmıyorum ama taş gibi

Talebe97

Katılımcı Üye
17 Ara 2012
374
0
DiyarBakir
Yannis Sana Tavsiyem ''Packard Bell''
Pek Tanınmıyor Ama Süper Bişey.
HD WebCam, Formata Gerek Yok Çünkü Pc'nin Kendi Geri Yükleme Programı Var.
Ben 32 Bit Packard Bell Easy Note TE Kullanıyom Valla Memnunum....
Hızlı Bilgisayar Fakat Kullanmayı Bilene : )
1000 TL 'ye Babam Aldı ...

EoA

Üye
5 Ocak 2013
61
0
Lüleburgaz
ASUS A54C-AB91 15.6-Inch Laptop (Black) iş görür gibi ama günümüz teknolojisine göre yetersiz bence
Laptop alacaksan paraya kıyacaksın başka çaren yok :)
Geçen sene HP marka laptop aldım ısınma dışında problemi yok 7/24 oyunda durmayan biri olarak ısınması o kadar sorun değil yani
Ama ısınınca da ufo ısıtıcılardan farksız :)

bukalemun92

Katılımcı Üye
29 Şub 2012
747
0
İzmir!
Laptoplar kişiye özgüdür,kimisi alır oyun oynar,kimisi yüksek cpu ya da bellek isteyen programlar çalıştırır,kimisi süs için :) kimiside internette takılmak için arar,sen önce ne istediğini değilde bence ne yapmak istediğini yazarsan sana özgü bir bilgisayar modeli söylemek daha mantıklı olur. ki biliyorsundur her markanın iyi ve kötü modelleri var,ve şuna da dikkat et bilinen marka olsun,servisi yakın olsun :) yoksa sorun çıkarsa yandın :)

ByDoldis

Uzman üye
16 Ağu 2012
1,147
2
/dold.htm
lenovo y580 bende bu laptop var netten araştır istersen canavar gibi bir makina.paran varsa kesinlikle ve şiddetle tavsiye ederim senin verdiğin markaların hepsine 10 basar 20ile çarpar 30 ilede toplar :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.