Beyler mining ile nasıl kazınıcaz madencilik veya başka bir yol ?

enesherdem

Üye
23 Eki 2015
84
0
Abim ben para kazanmak istiyorum PC üzerinden ama hiç bir yol yok rasperby de alırım gerekiyorsa ama hiç bir yol bulamadım veya detaylı anlatan yok :(

InvisibleLord

Katılımcı Üye
14 Eyl 2011
984
0
Yoğun Bakım
Abim ben para kazanmak istiyorum PC üzerinden ama hiç bir yol yok rasperby de alırım gerekiyorsa ama hiç bir yol bulamadım veya detaylı anlatan yok :(

Bu işlerden kazanç eskide kaldı artık firmalar yiyor bu işin parasını. Bu sistem ile anca elektrikten yapacağın zararı karşılarsın. Sistemin %100 yük halinde çalışması bir yana mining yapacak.
Googlede arat bu işi yapanların olduğu bir forum var orada daha iyi fikir alırsın.

enesherdem

Üye
23 Eki 2015
84
0
Reisim eyvallah ama ne biliyim farklı bi yolda olabilir ya mesela reklamlar filan mining iyiydi ama ya :(

InvisibleLord

Katılımcı Üye
14 Eyl 2011
984
0
Yoğun Bakım
Reisim eyvallah ama ne biliyim farklı bi yolda olabilir ya mesela reklamlar filan mining iyiydi ama ya :(

Reklam olabilir. Biraz araştır çıkar seçenek ama öyle ciddi paralar kazanmak zor. Mining eskiden süperdi bi abim gpu mining yapıyordu sırf bu iş için kasa toplandıydı ekran kartları 5 milyar tutuyordu sadece ama gel gelelim artık firmalar kazanıyor ciddi paraları. Sadece vakit kaybi olur sana. Tavsiyem internetten para kazanma diye forumda arat güzel konular var ama dediğim gibi ciddi para pek yok.
Kaliteli bir site kurup, güzel hit sağlayabilirsen reklam kazancı sağlayabilirsin bu da baya emek istiyor. Googlede ve forumda aratırsan güzel konular var yardımcı olacak.

enesherdem

Üye
23 Eki 2015
84
0
Reklam olabilir. Biraz araştır çıkar seçenek ama öyle ciddi paralar kazanmak zor. Mining eskiden süperdi bi abim gpu mining yapıyordu sırf bu iş için kasa toplandıydı ekran kartları 5 milyar tutuyordu sadece ama gel gelelim artık firmalar kazanıyor ciddi paraları. Sadece vakit kaybi olur sana. Tavsiyem internetten para kazanma diye forumda arat güzel konular var ama dediğim gibi ciddi para pek yok.
Kaliteli bir site kurup, güzel hit sağlayabilirsen reklam kazancı sağlayabilirsin bu da baya emek istiyor. Googlede ve forumda aratırsan güzel konular var yardımcı olacak.

Ya ne biliyim şöyle günlük 4 5 TL de olurdu ya yatırım yapsak olmazmı?

xbaydeli

Üye
25 Ocak 2016
120
0
kardeş bende senin gibi denedim denemeyede devam ediyom ama elimde 1 kuruş yok :D 1 yıldır uğraşıyom farklı yöntemlerle site felan açtım ama tutmadı

Falcone

Katılımcı Üye
10 Eyl 2015
689
0
Eğer bekleyebilirsen dogecoin veya litecoin al tüm paranla ve 4-5 yıl bekle. Sonra %500-100 oranlarında kar elde edersin. (Bitcoin'de ilk başta çok ucuzdu şu an 700-800 TL.) Eğer mining yapcaksan da 2 şansın var: Tek başına: Bulduğun coinlerin hepsi senin ama coin kazanma ihtimalin daha az. Pool mining: Örnek olarak 10 kişilik bir grup mining yapıyo ve bulunan tüm coinler bölüşülüyo. (Tabi bi kısmını da mining pool'un sahibi alıyor.) Eğer miming yapcaksan sana önerim dogecoin veya litecoin mining. Bu arada özel mining cihazları var bi onları araştır istersen.

enesherdem

Üye
23 Eki 2015
84
0
Eğer bekleyebilirsen dogecoin veya litecoin al tüm paranla ve 4-5 yıl bekle. Sonra %500-100 oranlarında kar elde edersin. (Bitcoin'de ilk başta çok ucuzdu şu an 700-800 TL.) Eğer mining yapcaksan da 2 şansın var: Tek başına: Bulduğun coinlerin hepsi senin ama coin kazanma ihtimalin daha az. Pool mining: Örnek olarak 10 kişilik bir grup mining yapıyo ve bulunan tüm coinler bölüşülüyo. (Tabi bi kısmını da mining pool'un sahibi alıyor.) Eğer miming yapcaksan sana önerim dogecoin veya litecoin mining. Bu arada özel mining cihazları var bi onları araştır istersen.

Eyvallah kardeş sağol teşekkürler. Bi yol buluruz inşallah

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.