Beyler Mobil Veri ile Cs yada LoL oynanırmı ?

HACKEDBYHYDRA

Uzman üye
21 Ağu 2016
1,822
0
127.0.0.1
Hayır yemez ben mobil veriyle rekabetçi girdim 2 tane 200 mb falan gitti lol hele çok az yiyor sabit 50 pingde oynuyorsun 1 oyunun sonunda 70 mb falan yiyor

PruksiToxin

Yeni üye
27 Haz 2016
35
0
Çok yemeyeceğini düşünüyorum. Hotspot ile bilgisayardan oynayacaksan bir rekabet maçı 16-13 lük bir maç 200 mb yemişti bende.
Mobil veri'de Mobile Legends da 40-50 mb yer. Tabi oyunun süresine bağlı. Bir de çekim gücü ve türü.

Sd1eewDEWG156d

Kıdemli Üye
26 Nis 2013
2,406
0
Telefonun kullandığı işlemciye göre bilgisayar ve telefon arasındaki veri iletişim, zayıflar ya da ara sıra yavaşlar. Onun dışında çok fazla veri harcamıyor. Her bir oyun genelde 100 MB'nin altında, taş çatlasa 150 MB oluyor.

PasTiEl

Katılımcı Üye
5 Haz 2015
327
0
Denemeden yorum yapmayalım beyler sabit 47 ping ile oynuyorum mobilden girersem ve ortalama 75 80 mb yiyor oyun başı

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.