beyler msnplus 4.80 sürümünde ipget çalışmıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hacker3434

Üye
21 Eki 2009
171
0
S.a arkadaşlar ben msn son sürümünü kurdum bide msn plus 4.80 kullanıyorum fakat ip get çalışmıyor ip noyu göstermiyor yardımcı olurmusnuz veya ip gösterecek başka yöntem programlar varmı eskiden msn 8.1 ve msn plus 4.70 te çalışıyordu şimdi çalışmıyor malesef
ama msn yi 8.1 kullanamıyom kullansam bile uyumluluğu windows 2000 yapıcada çalışmıyor başka yollada msn açılmıyor windows 2000 uyumluluğunda ipget çalışmıyor uyumlulukta bozuyor bu ip öğrenmenin başka bi yolu veyada başka bi program varsa yardımcı olurmusnuz
yada bu ipgeti nası çalıştırcam yardımcı olan herkese tşk ;)

Black-Box

Emektar
14 Tem 2008
5,199
49
İstanbul.
MSN DEN BIRINE DOSYA GONDERIRKEN YADA KONUSURKEN (COK KONUSMANIZLAZIM : ) BILGISAYARIN IP YI TANIMLAMASI ICIN ) GENELDE DOSYA GONDERIRKEN DAHA CABUK OLUR BU IS.
BASLAT/CALISTIR --> CMD -->> netstat -n
YAZIN. O ANDA SIZIN BAGLANDIGINIZ VE SIZE BAGLI OLAN IPLER GOZUKMEKTEDIR.
PEKI MSN DEKI IP YI NASIL BULACAM DIYOSANIZ
ORNEK :
84.53.211.258:80
BU IP MSN DEN KONUSTUUNUZ KISININ IP SI DIR. IPDEN SONRA :80 OLMASI MSNDEN OLDUGUNU KANITLAMAKTADI : ) (DORU OLMAYABILIR BELKI , AMA BEN BULDUM BU YONTEMLE İP )

Tamamen ALINTIDIR .

hacker3434

Üye
21 Eki 2009
171
0
saolasın generalim eyw bende 80 portunda 3-5 tane ip gördüm girdiğim sitenin ipleri zannettim :D

peki ipget nası çalışcak veyada başka bi program varmı ???

hacker3434

Üye
21 Eki 2009
171
0
ya arkadaşlar buda olmadı ya olmuyor daha düzgün bi yolu yokmu ipget ne güzel veriyordu ipleri off ya
bi yazı yazında ip gösteriyordu 2 saat netstatla uğraşıyom başka sitelere giriyor bu tıklıyom google ipsi estable olarak gözüküyor ne ayak

22 saattir yardım bekliyom dahada yardım gelcek

aYDoSLu34

Uzman üye
18 Eyl 2009
1,283
1
Cyber Shot
S.a arkadaşlar ben msn son sürümünü kurdum bide msn plus 4.80 kullanıyorum fakat ip get çalışmıyor ip noyu göstermiyor yardımcı olurmusnuz veya ip gösterecek başka yöntem programlar varmı eskiden msn 8.1 ve msn plus 4.70 te çalışıyordu şimdi çalışmıyor malesef
ama msn yi 8.1 kullanamıyom kullansam bile uyumluluğu windows 2000 yapıcada çalışmıyor başka yollada msn açılmıyor windows 2000 uyumluluğunda ipget çalışmıyor uyumlulukta bozuyor bu ip öğrenmenin başka bi yolu veyada başka bi program varsa yardımcı olurmusnuz
yada bu ipgeti nası çalıştırcam yardımcı olan herkese tşk ;)
2qxpyer.jpg

böyle bişe var demi sen dede:D

e377

Uzman üye
24 Nis 2009
1,245
0
Milli İstihbarat Teşkilatı
hacker34 kardeş yanlış hatırlamıyosam ip get scriptini kurdun mu bi program yükleniyp winscap mıydı neydi o yükledikten sonra çalışır ama bu programında bi kötü yönü var hangi maille msn açarsan her mail için ayrı kuruyo sen bilirsin yine görüşürzz..

hacker3434

Üye
21 Eki 2009
171
0
arkadaşlar ben saten xp den sıkıldım windows 7 ye geçicem saten windows 7 de çalışmıyormuş herkese tşkler ;)

Konu Kilit + çöp :D

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.